Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Jose Torres Trio - Koncert
Torres jest absolwentem wrocławskiej Akademii Muzycznej i założycielem pierwszej w kraju salsowej orkiestry - José Torres y Salsa Tropical.
Gdzie?
Kawiarnia Tango Passion Cafe Club
11 Listopada 10, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
18 stycznia 2020 od 20:00
Za ile?
70 zł

Jose Torres - jest artystą, który pochodzi z Kuby, wirtuozem perkusyjnych instrumentów, jaki od wielu już lat zamieszkuje na stałe w naszym kraju. Torres jest również absolwentem wrocławskiej Akademii Muzycznej i założycielem pierwszej w kraju salsowej orkiestry - José Torres y Salsa Tropical. Mieszka on we Wrocławiu od początku swego pobytu w Polsce (wykluczając tylko kilkuletni czas). Jest żonaty z Izą (z domu Morawską), posiadają dwóch synów: Filipa oraz Tomka, który jest perkusistą zespołu Afromental. Artysta jest autorem autobiografii, pod tytułem: "Salsa na wolności", rok 2006, Wydawnictwo Dolnośląskie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 18-go stycznia 2020 roku, do świnoujskiej Kawiarni Tango Passion Cafe Club, znajdującej się przy ulicy 11 Listopada 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl