Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jessie Ware - koncert

Jessie Ware - koncert
 
Album debiutancki, pod tytułem: "Devotion" potwierdzał unikatowy talent Brytyjki do połączeń brzmień nowoczesnych, z tym co ponadczasowe i uniwersalne
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?26 lipca 2017 od 20:00
za ile?120 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Jessie Ware, której rozgłos przyniosły nagrania z SBTRKT oraz koncerty z Jackiem Penate, jak również dzięki wsparciu undergroundowego kultowego radia, o nazwie: Rinse FM. Wielu ludzi widziało w artystce odpowiedź kobiecą na sukcesy Jamiego Woona, czy też Jamesa Blake’a. Kolejne wspaniałe single, które zapowiadały album debiutancki, pod tytułem: "Running", a także "Wildest Moments". Jednak wzbudziły sensację poza fanami R’N’B oraz tanecznej muzyki, w innych kręgach.

Album debiutancki, pod tytułem: "Devotion" potwierdzał unikatowy talent Brytyjki do połączeń brzmień nowoczesnych, z tym co ponadczasowe i uniwersalne: wspaniałymi aranżacjami, świetnymi melodiami oraz unikalnym wręcz głosem. Drugi z kolei album w jej karierze, o tytule: "Tough Love", jest płytą będącą fuzją popu, elektroniki oraz klasycznego R&B. W dużej mierze powstawała w Nowym Jorku, gdzie swoje opiekuńcze skrzydła rozpostarł duet producentów BenZell. Tworzą go Two Inch Punch, a także Benny Blanco, który współpracował z Katy Perry. Przy komponowaniu utworów, tym razem, artystkę wspomagali Dave Okumu, jak również Ed Sheeran, Miguel.

Artystka od czasu swoich ostatnich koncertów w naszym kraju, została matką, nagrała tez balladę, która promuje film, pod tytułem: "Zanim się pojawiłeś", natomiast singiel, pt.: "Say You Love Me" uzyskał miliony wyświetleń na słynnym YouTubie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl