Jerzy Małek Quartet - koncert
Jerzy Małek od wielu lat znajduje się w czołówce krajowych jazzowych trębaczy.
Gdzie?
Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Kiedy?
10 sierpnia 2019 od 21:30
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który ma promować album, pod tytułem: „Black Sheep”. Trębacz - Jerzy Małek jest również kompozytorem, producentem, aranżerem, wykładowcą akademickim na Muzycznej Akademii w mieście Gdańsk. Przyszedł na świat w mieście Elbląg w roku 1978, gdzie skończył Muzyczne Liceum. Muzyczną edukację kontynuował na Muzycznej Akademii w mieście Katowice u profesora Piotra Wojtasika, którą skończył w roku 2002 z wyróżnieniem oraz tytułem magistra sztuki.

Małek to zdobywca licznych nagród, a także wyróżnień, jak między innymi: Jazz Juniors Grand Prix 99‘, Kraków, indywidualnej podczas Jazz nad Odra, w roku 2000, wyróżnienia specjalnego na Konkursie Międzynarodowym Improwizacji Jazzowej, w roku 1999, w Katowicach, „Klucza do Kariery“ podczas Pomorskiej Jesieni Jazowej, Tytuł Nowa Nadzieja, ankieta Jazz Top 2000, jak również „2nd runner up“ w trakcie Międzynarodowych Zmagań Jazzowych, Szczecin, w jakich brali udział muzycy pochodzący z USA oraz Europy. Od wielu lat znajduje się w czołówce krajowych jazzowych trębaczy obok Piotra Wojtasika i Tomasza Stańki. Istotną częścią muzycznej działalności artysty jest aktywność koncertowa, tak w charakterze sidemana, ale również jako lidera. Jerzy Małek prowadził współpracę ze znakomitymi muzykami na polskiej scenie jazzowej: Michałem Urbaniakiem, Zbigniewem Wegehauptem, Zbigniewem Namysłowskim, Januszem Skowronem, Januszem Muniakiem, Tomaszem Szukalskim, Staszkiem Sojką, Hanną Banaszak i wieloma innymi.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go sierpnia 2019 roku, do krakowskiego Harris Piano Jazz Bar, znajdującego się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl