Iza Trojanowska - Akustycznie - koncert
Koncerty Izabeli Trojanowskiej są nieustannie dowodem na to, że ciągle pozostaje ona charyzmatyczną wokalistką, oraz że ciągle jest w świetnej formie.
Gdzie?
Kalinowe Serce
Krasińskiego 25, 01-580 Warszawa
Kiedy?
26 stycznia 2020 od 19:30
Za ile?
60 zł

Izabela Trojanowska wystąpi przed Państwem w odsłonie akustycznej i będzie to klimatyczny koncert, w trakcie jakiego usłyszycie najlepiej znane hity, a także nowe utwory, które zostaną wykonane w bardzo nastrojowym stylu.

Również nie mogłoby zabraknąć dobrze znanych przebojów: „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Pieśń o cegle”, „Wszystko czego dziś chcę” i nowych piosenek z wydanej płyty, pod tytułem: „Na skos”, jaką promują świetne single, jak na przykład: tytułowy „Skos”, czy „Posłańcy wszystkich burz”.

Koncerty Izabeli Trojanowskiej są nieustannie dowodem na to, że ciągle pozostaje ona charyzmatyczną wokalistką, oraz że ciągle jest w świetnej formie. Występ potrafi zaskoczyć nowymi i świeżymi aranżami. Na scenie artystce towarzyszy wspaniały zespół, jaki dopełnia całości wydarzenia.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 26-go stycznia 2020 roku, do warszawskiego Kalinowego Serca, znajdującego się przy ulicy Krasińskiego 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl