Iron Maiden (drugi koncert) / Legacy Of The Beast World Tour

Iron Maiden (drugi koncert) / Legacy Of The Beast World Tour
Inspiracją do trasy była gra komórkowa oraz komiks pod tą samą nazwą.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
28 lipca 2018 od 18:00
Za ile?
199 zł
Organizator
Live Nation

Zespół Iron Maiden ogłasza drugi już koncert w naszym kraju, gdzie specjalnym Gościem będzie Tremonti. Wydarzenie odbędzie się już 28-go lipca 2018 roku, w krakowskiej Tauron Arenie, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Zaczynamy o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 199 złotych. Organizatorem imprezy jest Live Nation.

Iron Maiden potwierdził już swój drugi koncert w mieście Kraków. Tremonti - Gość specjalny wydarzenia dołączy do zespołu Iron Maiden również we Francji, Szwajcarii, Włoszech, Portugalii, Chorwacji i Hiszpanii. Harmonogram trasy 2018, pod nazwą: "Legacy Of The Beast Tour" został zamknięty wraz z ogłoszeniem koncertu w Polsce.

Po wielkim sukcesie trasy światowej w roku 2016 oraz 2017, która miała na celu promowanie szesnastego już studyjnego albumu w dorobku Ironów, wyruszają oni w kolejną trasę, gdzie grać będą koncerty na festiwalach i w arenach europejskich, w granicach trasy światowej: "Legacy Of The Beast".

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Inspiracją do trasy była gra komórkowa oraz komiks pod tą samą nazwą. Scenografia zawiera wiele różnych, jednak powiązanych wzajemnie "światów", zaś lista piosenek obejmuje materiał pochodzący z lat osiemdziesiątych z niespodziankami pochodzącymi z późniejszych płyt, dzięki czemu ma być różnorodna.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl