Impro Atak! –Improwizowany kryminał w 2 aktach

Impro Atak! –Improwizowany kryminał w 2 aktach
Pewnego dnia ginie w tajemniczych okolicznościach jeden z mieszkańców, zaś o dokonanie tej zbrodni może być podejrzany właściwie każdy.
Gdzie?
Sala Koncertowa PFK
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
9 czerwca 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł
Organizator
Bałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopocie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kryminał improwizowany w dwóch aktach. Wyobraźcie sobie Państwo spokojne, zwyczajne, małe miasteczko. To miasteczko, w którym jego wszyscy mieszkańcy się znają oraz lubią...jednak czy w rzeczywistości tak jest? Może jednak istnieją tam ukryte waśnie i spory, ciche romanse, czy też animozje?

Pewnego dnia ginie w tajemniczych okolicznościach jeden z mieszkańców, zaś o dokonanie tej zbrodni może być podejrzany właściwie każdy. Poznacie Państwo zatem mroczne tajemnice, z pozoru sielankowej mieściny. Poznacie ciemne zakamarki umysłu ludzkiego. Sprawdzicie, jak zaskakujące są czasami motywy popełnianej zbrodni. Możecie Państwo stworzyć tą historię wraz z nami, ponieważ to właśnie Wy zadecydujecie, kto umrze oraz jak popełnione zostanie morderstwo.

My, opierając się o sugestie widowni, zagramy specjalnie dla Was Kryminał Improwizowany. Zapraszamy już 9-go czerwca 2018 roku, do sopockiej Sali Koncertowej PFK, znajdującej się przy ulicy Moniuszki St. 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych. Organizatorem zaś jest Bałtycka Agencja Artystyczna BART w Sopocie.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl