Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Impact Festival 2017: System Of A Down - koncert

Impact Festival 2017: System Of A Down - koncert
 
Formacja pochwalić się może pięcioma albumami studyjnymi. Debiutancka płyta, zatytułowana bez zbędnego zadęcia, po porostu System Of A Down, ujrzała światło dziennie pod koniec lat dziewięćdziesiątych
gdzie?Tauron Arena Kraków
Stanisława Staszica 7, 31-571 Kraków
kiedy?17 czerwca 2017 od 20:00
za ile?249 zł
organizatorLive Nation

To już rok minął od Impact Festival! Jak zawsze, impreza ta pojawia się w wielkim stylu! Organizatorzy zaplanowali cztery odsłony koncertowe. Festiwal ma już za sobą wizytę w Warszawie i Łodzi. Aktualnie zbliżają się w południowe rewiry Polski. Piątą edycję Impact Festival zaplanowano w Krakowie w krakowskiej Tauron Arenie.

W trakcie ostatnich, czterech edycji festiwalowych na scenach pojawili się między innymi: Black Sabbath, Aerosmith, Red Hot Chili Peppers, Slayer, Rammstein, Kasabian, 30 Seconds To Mars, Godsmack, Korn, Paramore, Stereophonics, Slipknot.

W tym roku grupa System Of A Down stała się pierwszą gwiazdą imprezy! Na scenie przy ulicy Lema 7 pojawią się 17 czerwca o godzinie 20:00. System Of A Down pojawił się po raz pierwszy w Kalifornii w połowie lat dziewięćdziesiątych. Toxicity, Aerials, B.Y.O.B., Chop Suey!, A.T.W.A.- to tylko wybrane, rozpoznawalne i niezwykle popularne hity grupy. Za kawałek B.Y.O.B. System Of A Down otrzymał nagrodę Grammy przyznaną w rywalizacji Best Hard Rock Performance.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Formacja pochwalić się może pięcioma albumami studyjnymi. Debiutancka płyta, zatytułowana bez zbędnego zadęcia, po porostu System Of A Down, ujrzała światło dziennie pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Album spotkał się z przychylnym odbiorem fanów oraz krytyków. Dowodem na to niech będzie fakt, że album pokrył się platyną w Stanach i złotem w Kanadzie. Kolejne produkcje to Toxicity oraz Steal This Album! Dwie kolejne edycje pojawiły się w 2005 roku i są to: Hypnotize i Mezmerize.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl