IAMX - koncert
Jak w najlepszy sposób scharakteryzować twórczość grupy IMAX? To niełatwa sprawa, ponieważ w artystycznym credo muzyka mieści się i rozwój, jak również nieustanne poszukiwania
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
7 lutego 2019 od 19:00
Za ile?
95 zł

Imax razem ze swoją formacją przyjedzie do naszego kraju, by wypromować wydaną 2-go lutego, roku 2018 płytę, noszącą tytuł: “Alive In New Light”. Cztery utwory znajdują się na albumie, gdzie wokalnie udzielała się sławna tatuażystka - sama Kat Von D. Chris Corner należy do twórców, którzy prawie na każdej swej trasie koncertowej odwiedzają Polskę. Artysta na początku działał w Londynie, potem mieszkał w Berlinie, zaś obecnie delektuje się zaletami Miasta Aniołów. Kiedyś był on liderem zespołu Sneaker Pimps, natomiast już od wielu lat występuje w charakterze IAMX, jest specyficznym kolektywem, gdzie w bardzo przemyślany sposób przenikają się specyficzna moda, muzyka, sztuki wizualne oraz mroczny kabaret.

Przesympatyczny Anglik w Polsce gościł w roku 2018, w marcu i wiadomo już, że za chwilę wróci do naszego kraju kolejny raz. Ciągle promując zbierającą jak najlepsze recenzje, wydaną 2-go lutego, roku 2018 płytę, pod tytułem: "Alive In New Light", na której wsparła Cornera sławna tatuażystka gwiazd oraz wokalistka.

Jak w najlepszy sposób scharakteryzować twórczość grupy IMAX? To niełatwa sprawa, ponieważ w artystycznym credo muzyka mieści się i rozwój, jak również nieustanne poszukiwania, a także żonglerka seksualnością. Zatem wyobraźcie sobie Państwo, iż istnieje kocioł, w którym zmieszane ze sobą są estetyka z filmów Tima Burtona, Federico Felliniego oraz Passoliniego, cierpienia i mrok Bauhaus, Joy Division i Depeche Mode, perwersja i chłód Marilyn Manson, czy też Nine Inch Nails. Zaś teksty do tych tworów muzyczno-wizualnych z bardzo silną barwą elektroniczną napisał ktoś - istne połączenie Henry'ego Millera, Neila Gaimana, Michela Houllebeque'a i Nathaniela Hawthorne'a. Czy nie brzmi to wystarczająco ciekawie? Sprawdźcie, jeśli lubicie Joy Division, Gary Numan, Depeche Mode, Placebo, czy Bauhaus.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go lutego 2019 roku, do Studenckiego Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat", znajdującego się przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 95 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl