Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hot Tamales Trio - koncert

Hot Tamales Trio - koncert
 
Tamale to jedna z najchętniej słuchanych oraz najbardziej docenianych grup młodego akustycznego brzmienia w naszym kraju.
gdzie?Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
kiedy?14 maja 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Reprezentowali nasz kraj na Blues Challenge European w roku 2017. To również odkrycie roku przez plebiscyt Blues Top 2016. Ten plebiscyt organizowany jest przez kwartalnik, o nazwie: "Twój Blues". Także tytuł najlepszej płyty roku 2016 należał do nich, uznał tak portal Bluesonline.pl.

Zespół wręcz zachwycił publiczność już na pierwszym koncercie, który odbył się w styczniu, w roku 2015. Tym samym zyskali od razu wiernych fanów. Tamale to jedna z najchętniej słuchanych oraz najbardziej docenianych grup młodego akustycznego brzmienia w naszym kraju. W błyskawicznym tempie zespół stał się ulubieńcem publiczności, na festiwalach, jak na przykład:
* Rawa Blues
* Solo Życia
* Bluesroads
* Jesień z Bluesem

Działali przez półtora roku, a potem wydali swój debiutancki album, w całości autorski. Był on zaprezentowany w licznych radiowych audycjach. Zdobywali po drodze wiele nagród, tak indywidualnych, jak również zespołowych. Formacja prezentuje spojrzenie autorskie na blues, gospel, czy też jazz. Starają się ponad wszystko nie zostać zaszufladkowani, za serca chwytają przepięknymi utworami oraz liryką, znajdują również w swej muzyce czas na liczne rodzaje emocji.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Koncert odbędzie się już 14 maja 2017 roku, w krakowskim Harris Piano Jazz Bar.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl