Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hollywood Undead

Hollywood Undead
 
Jeden z braci, Johnny 3 Tears twierdzi, że nic nie odda głębi brzmień tak dobrze, jak liczba pięć.
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?17 lutego 2018 od 19:00
za ile?129 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Klub Stodoła Main Stage zaprasza serdecznie na koncert formacji Hollywood Undead, która podczas ostatniej wizyty spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez polskich fanów. Amerykanie promować będą najnowszą płytę, zatytułowaną „FIVE”. Nazwa albumu ma symboliczny charakter. Liczba "5" w kontekście biografii formacji zyskuje wielopoziomową interpretację. Po pierwsze: mamy pięć zmysłów. Po drugie: gwiazdę zdobi pięć punktów. Po trzecie: 5 to reprezentant człowieka w teologii. Po czwarte: Hollywood Undead tworzy pięciu muzyków - Johnny 3 Tears, J-Dog, Charlie Scen, Funny Mana oraz Danny. Po piąte: pięć perfekcyjnie domyka aktualną dyskografię grupy rap-rockowej z Los Angeles. I co najważniejsze? To piąty album, którego autorami są bracia. Ilu? Oczywiście - pięciu.

Jeden z braci, Johnny 3 Tears twierdzi, że nic nie odda głębi brzmień tak dobrze, jak liczba pięć. Numerologia niesie ze sobą potężną siłę. Po wypowiedzeniu słowa "pięć" wszystko zyskuje sens. Artyści odwołują się także do fragmentu “No. 5” z pierwszego albumu. W ten sposób nawiązują do tajemniczego fanklubu, który wspierał Hollywood Undead w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Ta liczba dla członków grupy ma szczególne znaczenie. Tak jak i ten konkretny moment. Fani sprawiają, że amerykańscy muzycy czują się niczym najistotniejszy zespół na świecie. Zaangażowanie publiczności w muzykę sprawia, że artyści czują się zobowiązani, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom.

Polska grupa fanów będzie mogła posłuchać utworów z nadchodzącej płyty w trakcie dwóch koncertów. Pierwszy odbędzie się 17 lutego w Warszawie (Klub Stodoła). Drugi 18 lutego we Wrocławiu (Centrum Kongresowe A2). Serdecznie zapraszamy!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl