Hard Times Trio - koncert
Grają oni muzykę bluesową, a także odrobinę folku, troszkę na smutno rzecz o miłości oraz troszkę na wesoło rzecz o urokach życia.
Gdzie?
Pub Cafe Szafe
Felicjanek 10, 31-104 Kraków
Kiedy?
10 stycznia 2019 od 19:00

Hard Times Trio - zespół, który gra pięknie, piosenki pozbawione zupełnie niepotrzebnej egzaltacji. Przepełnione również szorstką, męską liryką, potrafią ścisnąć za gardło lub też porwać do tańca. Zapraszani są na międzynarodowe festiwale, ponieważ nikt wcześnie nie odważył się mieszać flamenco z gospel, ani też bluesa i krakowskiej ballady. Hard Times tworzy trzech gentlemanów muzycznych pochodzących z miasta Kraków. Grają oni muzykę bluesową, a także odrobinę folku, troszkę na smutno rzecz o miłości oraz troszkę na wesoło rzecz o urokach życia. Mimo tej stylistyki, która jest niejednoznaczna Łukasz Wiśniewski został uznany w ankiecie "Twojego Bluesa" za najlepszego harmonijkarza, w roku 2011, zaś Piotr Grząślewicz najlepszego gitarzystę.

W rok później płyta, pod tytułem: „Trio” zdobyła tytuł: Płyta Roku 2012 (plebiscyt portalu bluesonline.pl.). W repertuarze Hard Times znajdują się bluesowe pieśni oraz ragtimey w aranżacjach autorskich, które sięgają inspiracjami od hiszpańskiej muzyki po folk afrykański i są okraszone improwizacją bardzo spontaniczną oraz radością wspólnego muzykowania.

Na koncert Hard Times Trio zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10-go stycznia 2019 roku, do krakowskiego Pubu Cafe Szafe, znajdującego się przy ulicy Felicjanek 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl