Happysad w Klubie Parlament - koncert
Formacja ponownie, pod czujnym okiem swojego producenta, nagrała 11 utworów, pierwszy raz w historii w składzie sześcioosobowym.
Gdzie?
Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
Kiedy?
11 marca 2018 od 19:00
Za ile?
50 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu Happysad, który odbędzie się już 11-go marca 2018 roku, w gdańskim Klubie muzycznym Parlament, znajdującym się przy ulicy Świętego Ducha 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Happysad to formacja, która oficjalnie powstała w roku 2001 w mieście Skarżysko-Kamienna. Muzycy jednak podejmowali współpracę ze sobą trochę wcześniej. Od roku 1995 działali jako HCKF, czyli Hard Core Kółko Filozoficzne, zaś od roku 1997 grupa została przemianowana - Happy Sad Generation. Natomiast obecna nazwa Happysad została uformowana w roku 2002, kiedy zostało nagrane pierwsze demo zawierające materiał, który z kolei znalazł się potem na krążku, pt. "Wszystko jedno". Zespół swą muzykę określa mianem rocka regresywnego, którą dopełniają charakterystycznymi dla siebie tekstami. Formacja ma na swoim koncie więcej niż czterysta pięćdziesiąt koncertów, na terenie całego kraju. W roku 2014, w lutym grupa zaczęła współpracować z Marcinem Borsem (producentem), a wynikiem tej współpracy stał się album, wydany na jesieni, pt.: "Jakby nie było jutra". Płyta zdobyła status złotej już w roku 2014, w listopadzie.

„Ciało obce” jest natomiast siódmą z kolei płytą zespołu Happysad. Album nagrany został w dniach od 22-go do 29-go lipca, roku 2016, w stuletniej stodole, Nowe Kawkowo. Formacja ponownie, pod czujnym okiem swojego producenta, nagrała 11 utworów, pierwszy raz w historii w składzie sześcioosobowym. W nagrywaniu, a także w komponowaniu materiału udział wzięli nowi członkowie zespołu, czyli Maciej Ramisz oraz Michał Bąk. Chłopaki od dłuższego czasu wspomagali grupę Happysad podczas ich koncertów. Płyta została wydana w roku 2017, dokładnie 10-go lutego.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl