Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Hang Massive w Gdańsku - koncert

Hang Massive w Gdańsku - koncert
 
Instrument jest złożony z dwóch wyprofilowanych odpowiednio, a także połączonych półkul stalowych, zaś swym kształtem przypomina wręcz "UFO".
gdzie?Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?11 kwietnia 2019 od 20:30

Hang Massive: Markus Offbeat i Danny Cudd grają razem od roku 2010. Hang to ręcznie wykonany instrument klasy idiofonów, który został stworzony w Szwajcarii (2000 rok) dzięki Felixowi Rohner i Sabinie Schärer. Muzyka ta posiada cudowne oraz bardzo oryginalne brzmienie.

Instrument jest złożony z dwóch wyprofilowanych odpowiednio, a także połączonych półkul stalowych, zaś swym kształtem przypomina wręcz "UFO". W czasie gry hang zazwyczaj spoczywa na kolanach samego muzyka. Gra odbywa się gołymi dłońmi oraz palcami. Fragmenty powierzchni instrumentu wydają różne dźwięki: o bliżej określonej i nieokreślonej wysokości. Jest również możliwe pomieszanie alikwotów, które wchodzą w skład różnorakich dźwięków, co pozwala na imitację współbrzmień, które wydobywa się uderzeniem pojedynczym.

W roku 2011, w grudniu Hang Massive wypuścił do sieci swe pierwsze wideo, pod tytułem: "Once Again". Od tamtej pory ten teledysk obejrzało i wysłuchało piosenkę ponad czterdzieści milionów internautów na całej kuli ziemskiej.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert Hang Massive zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go kwietnia 2019 roku, do gdańskiego Stoczni Klubu B 90, znajdującego się przy ulicy Doki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl