Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Grzegorz Kloc - koncert

Grzegorz Kloc - koncert
 
Grzegorz Kloc to jeden z najmocniej rozpoznawalnych artystów muzyków z kręgów chrześcijańskich w naszym kraju.
gdzie?Klub Stodoła - Open Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?9 listopada 2017 od 19:30
za ile?35 zł
organizatorLive Nation

Grzegorz Kloc wraz z zespołem zapraszają na wyjątkowy koncert z okazji dwudziestolecia działalności scenicznej. Koncert promować będzie nową płytę, który ukaże się już niebawem. Grzegorz Kloc to świetny wokalista, zdolny gitarzysta oraz wzięty kompozytor i producent muzyczny, a także aktywny działacz społeczny. Wydał już trzy solowe płyty: "Powrót Łazarza", "Na skrzydłach miłości", "Idę po wodzie". Artysta pochwalić się może setką zagranych koncertów zarówno na polskich, jak i zagranicznych scenach.

Grzegorz Kloc nawiązał współpracę z największymi artystami muzycznej sceny w Polsce. Współpracował już z formacjami: Sixteen, Daab, DeMono; wokalistkami: Natalią Niemen, Eleonorą Niemen, Natalią Kukulską, Anitą Lipnicką, Marylą Rodowicz, Beatą Bednarz; wokalistą: Ryszardem Rynkowskim.

Grzegorz Kloc to jeden z najmocniej rozpoznawalnych artystów muzyków z kręgów chrześcijańskich w naszym kraju. To wokalista, który śpiewa piosenki, o których można powiedzieć, że to utwory zaangażowane, posiadające przesłanie. Utwory Grzegorza Kloca zaliczyły wiele szczytów list przebojów. Równie popularne są teledyski artysty. Osiągnęły już ponad kilkaset tysięcy odsłon na Youtube. Piosenki w wykonaniu Grzegorza Kloca dostępne są także na portalu iTunes, a także we wszystkich istotnych sklepach internetowych na niemal całym świecie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Koncert obejmować będzie materiał z trzech albumów muzyka oraz kompozycje premierowe z nowej płyty. Pojawia się także okazja do wysłuchania utworów innych wykonawców. Koncert stanowi podsumowanie dwudziestolecie działalności artystycznej Grzegorza Kloca. Atrakcje oraz goście specjalni - gwarantowane! Muzykowi na scenie towarzyszyć będą członkowie formacji: gitara basowa - Kornel Popławski, perkusja - Konrad Zieliński, gitara - Paweł Zaręba oraz wielu innych artystów.

Serdecznie zapraszamy do Klubu Stodoła, który znajduje się w Warszawie przy ulicy Stefana Batorego 10. Koncert zaplanowano na 9 listopada, rozpocznie się o godzinie 19:30. Serdecznie zapraszamy, zanosi się na świetną ucztę muzyczną!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl