Grom koncert
Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go września 2019 roku, do warszawskiej Tawerny Gniazda Piratów.
Gdzie?
Tawerna Gniazdo Piratów
Ogólna 5, 01-702 Warszawa
Kiedy?
25 września 2019 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Tomek "GrOm" Paciorek: przyszedł na świat w roku 1985, w Człuchowie. Jest gitarzystą oraz wokalistą samoukiem, miłośnikiem żagli Mazur, podróżnikiem whisky, jak również świetnej zabawy. Na szantowej scenie od roku 2004 swoje pierwsze kroki robił w stolicy, podążając za stylem samego Romana Roczenia, wykształcił z czasem własną sceniczną osobowość. Ma już za sobą występy w całym kraju od Gdańska po sam Kraków. Natomiast w latach od 2009 do 2010 był wokalistą rock-szantowej formacji, pod nazwą Phono Faber (razem z którą zdobył Grand-Prix Inspiracji Szantowych Łódzkich, rok 2009 i "Rock-szanty Serwy, w roku 2010).

Ponad to zdobywał solowo parę drugich oraz trzecich miejsc na festiwalach polskich. Prywatnie jest żeglarzem jachtowym, a zawodowo wykonawcą żeglarskiej piosenki oraz lekarzem chorych komputerów. Repertuar artysty obejmuje przeboje żeglarskie, jak również ballady nieznane. Jest także kilka autorskich utworów i standardy polskiego rocka.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go września 2019 roku, do warszawskiej Tawerny Gniazda Piratów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl