Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gramy i tańczymy dla Doroty

Gramy i tańczymy dla Doroty
 
W trakcie imprezy zaplanowano aukcję, a dochód z licytacji będzie w całości przekazany na pomoc dla absolwentki VLO Doroty - serdecznej przyjaciółki oraz koleżanki z klasy 4c.
gdzie?Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
kiedy?2 lutego 2018 od 19:30 do 23:27
organizatorKlub Zaścianek

Dorota oraz Przyjaciele z V Liceum Ogólnokształcącego serdecznie zapraszają na Charytatywny Bal Karnawałowy, który odbędzie się przy rytmach disco, rock and rolla oraz flamenco. Bal odbędzie się w Klubie Zaścianek w Krakowie przy ulicy Rostafińskiego 4. W trakcie imprezy zaplanowano aukcję, a dochód z licytacji będzie w całości przekazany na pomoc dla absolwentki VLO Doroty - serdecznej przyjaciółki oraz koleżanki z klasy 4c.

Dorota kilka miesięcy temu uległa ciężkiemu wypadkowi, podczas którego zmiażdżone zostały kręgi szyjne dziewczyny. Nieszczęśliwy wypadek spowodował nieodwracalne kalectwo i skazał Dorotę na niesamodzielne życie w asyście kul, leków oraz pomocy innych osób. Dorota mieszka na wsi i może liczyć tylko sama na siebie. Wykonywanie elementarnych życiowych czynności przychodzi jej z trudem. Ma kłopot z samodzielnym poruszaniem się poza przestrzenią domu. Nie może utrzymać się bez asysty – wcześniej realizowała się w zawodzie konserwator dzieł sztuki.

Dorota to silna kobieta. Dzięki niezłomnemu uporowi oraz potężnej determinacji powróciła po wypadku do życia. Nawet nieudana operacja, która w myśl mrocznych przepowiedni specjalistów, miała ją przykuć do łóżka, nie wygrała z charyzmą Doroty. W piątek, 2 lutego, Dorota będzie wśród przyjaciół, a Wy postarajcie się być w tym dniu dla niej. W ten jeden wieczór karnawałowy, sprawić możecie, że chociaż cząstka jej skrytych marzeń – zaskakująco prozaicznych – będzie miała szansę na spełnienie. Dochód, który uzyskany zostanie z aukcji przekazany będzie w całości na koszty rehabilitacyjne Doroty, a także na zaspokojenie podstawowych jej potrzeb.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Serdecznie i gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału w Charytatywnym Balu Karnawałowym, który tańcem, muzyką oraz emocjami, które towarzyszą licytacji rozpali serca uczestników! 2 lutego, od godziny 19:30 Klub Zaścianek w Krakowie przy ulicy J. Rostafińskiego 4 bawi się dla Doroty! Gramy i tańczymy dla Doroty! Przyjdź!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl