Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Gary Guthman Monday Jazz Club: special guest - Agnieszka Wilczyńska

Gary Guthman Monday Jazz Club: special guest - Agnieszka Wilczyńska
 
Każda druga część wieczoru należała będzie do młodych gwiazd polskiej jazzowej wokalistyki.
gdzie?Hotel Boss / Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss
Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
kiedy?16 października 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie jednego z najlepszych na całym świecie, trębacza pochodzenia amerykańskiego, który postanowił stworzyć autorski jazzowy klub w Polsce. Klub dokładniej powstał w Hotelu Bross (Warszawa-Wschodnia). Monday Jazz Club oraz Gary Guthman zaprasza swych Gości każdego poniedziałku, w klubie znajdującym się przy ulicy Żwanowieckiej 20.

Każda druga część wieczoru należała będzie do młodych gwiazd polskiej jazzowej wokalistyki. Artystki wybierał Gary Guthman, który zresztą jest kompozytorem, gospodarzem, wokalistą, a także głównym showmanem tych niezwykłych koncertów. Jego towarzyszami zaś będą muzycy, których nie trzeba jakoś szczególnie przedstawiać, ponieważ są oni znani: Wojciech Gogolewski - grający na fortepianie, Paweł Pańta - zajmujący się bassem, Adam Lewandowski - grający na perkusji.

Gary Guthman przyszedł na świat w Portland (Stany Zjednoczone, stan Oregon). Artysta już od młodych lat zasłynął swą wirtuozerią, która głównie objawiała się w jego technice. Występował w charakterze solisty z największymi orkiestrami na świecie. Koncerty zarejestrowane przez reżysera Bogdana Żywka będą retransmitowane dzięki RadioJazz, w każdą niedzielę, o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Przedstawiamy Państwu również Agnieszkę Wilczyńską, która jest absolwentką Wydziału Jazzu na Akademii Muzycznej, w mieście Katowice. Jest także laureatką licznych nagród na konkursach oraz na festiwalach jazzowych w kraju. Wilczyńska występowała między innymi na: Jazz Jamboree, JazzPol Festival, Jazz Forum Festiwal, Festiwal Jazz Hot Spring, Złota Tarka. Ma na swoim koncie dwie Złote Płyty.

Na najbliższy koncert zapraszamy już 16-go października 2017 roku, do warszawskiego Hotelu Boss. Bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl