Flatley Lord of the Dance Dangerous Games - koncert

Flatley Lord of the Dance Dangerous Games - koncert
Po ogromnych sukcesie poprzednich przedstawień oraz licznych miesiącach starań, ponownie udało się zaprosić do Polski formację LORD OF THE DANCE.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
15 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
125 zł

Widowisko, jakie zostało okrzyknięte przez krytyków światowej sławy elektryzującym oraz wyczekiwanym. Po ogromnych sukcesie poprzednich przedstawień oraz licznych miesiącach starań, ponownie udało się zaprosić do Polski formację LORD OF THE DANCE. Przyjadą oni z nowym i znakomitym spektaklem, pod tytułem: Dangerous Games, jaki na Broadwayu został okrzyknięty arcydziełem w swym gatunku. Utalentowani tancerze wystąpią przed Państwem w zaskakującej, zupełnie nowej choreografii.

Flatley wypowiada się o nich, że uczniowie, w tym przypadku przerośli mistrza. Wiele przejechanych kilometrów w trasach koncertowych, które odbywały się w całej Europie, a produkcja opiewa na niebanalną kwotę 5,5 miliona euro, to osiem tirów scenografii oraz sprzętu technicznego, kroków tanecznych około 151.200 w trakcie jednego występu - takie liczny naprawdę robią wrażenie!

Efekty pirotechniczne zapierające dech w piersiach, zaskakująca gra świateł, wielopoziomowa, ruchoma scena. Akrobatyczne elementy połączone z przepięknym tańcem celtyckim. Jeżeli uważacie Państwo, iż LORD OF THE DANCE nie zaskoczą Was niczym, to przyjdźcie, sprawdźcie to sami! Nie mogłoby Was zabraknąć na tym koncercie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Koncert odbędzie się już 15-go listopada 2019 roku, w warszawskim Centralnym Ośrodku Sportu Hala "Torwar", znajdującym się przy ulicy Łazienkowskiej 6a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 125 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl