Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Festiwal Teatr dla Przyjemności - dzień 14 - spektakl Testosteron

Festiwal Teatr dla Przyjemności - dzień 14 - spektakl Testosteron
Jakie miejsce zajmują w ewolucyjnej drabinie ludzkości napędzani hormonami mężczyźni?
Gdzie?
Teatr Bagatela w Krakowie - Duża Scena
Karmelicka 6, 31-128 Kraków
Kiedy?
16 lipca 2016 od 19:15
Za ile?
70 zł
Organizator
Teatr Bagatela im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie

W lecie 2016 roku Teatr Bagatela zaprasza wszystkich na szlagierowe tytuły Publiczności, ale także na nowości tego sezonu

W lipcu odbędzie się cykl Teatr dla Przyjemności, tymczasem w sierpniu zagramy Letni Festiwal Komedii, a kontynuacją dobrej zabawy będą dwa tygodnie śmiechu we wrześniu.

16 oraz 17 lipca zapraszamy na sztukę pod tytułem "Testosteron". Jest to przenikliwa komedia opowiadająca o samcach współczesnych czasów. Męską analizę własnej natury wywoła sakramentalne "nie" usłyszane na ślubie od wybranki jednego z bohaterów.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Jakie miejsce zajmują w ewolucyjnej drabinie ludzkości napędzani hormonami mężczyźni? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć napędzany często obscenicznymi żartami spektakl. Ale może jest inaczej? Może jest to próba odpowiedzenia na pytanie jak nie pozwolić wykorzystać się kobietom i pozostać przy tym czułym oraz wrażliwym mężczyzną?

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl