Fest Granie: Riffertone
Formacja od samego początku skupiona jest na materiale autorskim.
Gdzie?
Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Papiernicza 2, 31-221 Kraków
Kiedy?
3 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Riffertone - jest to duet akustyczny działający od roku 2006. Formacja od samego początku skupiona jest na materiale autorskim. Muzycy domowym sposobem nagrywali swe kompozycje, które potem zamieszczali na popularnym portalu YouTube.

Ponad to występowali na festiwalach oraz przeglądach, jak miedzy innymi: „Zrób Głośniej!”, czy też Festiwal Międzynarodowy „Carpathia”, Rzeszów. W roku 2013 Riffertone wystąpili w Sali Kongresowej w postaci supportu Mick’a Hucknalla, który jest wokalistą i liderem legendarnego zespołu Simply Red. Byli również supportem trasy koncertowej po Polsce Electric Light Orchestra. Riffertone zaproszony został, aby wziąć udział w projekcie, pod nazwą: „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie” blisko takich wielkich gwiazd, jak: Natalia Kukulska, Ania Dąbrowska, Kuba Badach oraz Piotr Cugowski.

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie na Fest Granie. Jest to cykl koncertów plenerowych, które odbywają się w wieczory piątkowe lipca, a także sierpnia, o godz. 20:00 - zielona przestrzeń Dworku Białoprądnickich w Centrum Kultury, Kraków, przy ulicy Papierniczej 2. Wydarzenia są bezpłatne. To będzie wielogatunkowa fuzja nowego spojrzenia muzycznego. Zaprezentujemy Państwu muzyczne indywidualności, tak z lokalnych, jak również ogólnopolskich scen, które charakteryzują się świetnym repertuarem autorskim, a także bardzo wysokim wykonawczym poziomem.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

W piątej, tegorocznej edycji, usłyszą Państwo solidną mieszankę dźwięków, którą prezentować będą przedstawiciele gatunków, jak na przykład: bit rock, jazz, brudny funk, hip hop, rock, elektronika, folk, czy też psychodelia.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 3-go sierpnia 2018 roku.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl