Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Enej, Kamil Bednarek- koncert

Enej, Kamil Bednarek- koncert
 
Grupa Enej może pochwalić się aż siedmioma singlami, które biją wszelkie rekordy jeśli chodzi o popularność, które brzmią niemal w każdej największej rozgłośni radiowej w Polsce.
gdzie?Amfiteatr
Gierymskich A. i M. 1, 78-100 Kołobrzeg
kiedy?27 lipca 2017 od 19:00
za ile?50 zł

Enej, to polska grupa rockowo-folkowa, powstała w Olsztynie, blisko 15 lat temu. Enej założyli dwaj bracia Piotr i Paweł Sołoducha wraz ze swoim przyjacielem Łukaszem Kojsyrą, który obecnie pełni funkcję managera grupy. Swą nazwę zaczerpnęli od imienia jednego z głównych bohaterów najważniejszego dzieła, jeśli chodzi o literaturę ukraińską, jakim jest "Eneida" autorstwa Iwana Kotlarewskiego. Głównym bohaterem jest właśnie Enej, Kozak o wesołym usposobieniu, wciąż przemierzający świat.

Zespół ma na swoim koncie 4 albumy studyjne i jeden album koncertowy. Debiutowali płytą pod tytułem "Ulice" w roku 2008. Dwa lata później wydali album "Folkorabel", który dostał status Złotej Płyty. W roku 2011 ukazała się koncertowa DVD na której znajduje się zapis z koncertu jaki dali podczas Przystanku Woodstock. Rok później znów kolejny wielki sukces, jakim było wydanie płyty "Folkhorod", która pokryła się podwójną platyną. Z początkiem 2015 roku na rynku ukazała się najnowsza płyta zespołu Enej pod tytułem "Paparanoja".

Grupa Enej może pochwalić się aż siedmioma singlami, które biją wszelkie rekordy jeśli chodzi o popularność, które brzmią niemal w każdej największej rozgłośni radiowej w Polsce. Należą do nich: "Tak smakuje życie", "Zbudujemy dom", "Radio Hello", " Symetryczno-Liryczna", "Nie chcę spać", "Skrzydlate ręce" i "Lili".

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Zespół Enej cechuje wyjątkowa energia, kompozycje bardzo melodyjne i taneczne oraz wspaniały kontakt, jaki nawiązują podczas swoich koncertów z publicznością. Wszystko to wciąż owocuje licznymi nagrodami, które regularnie powiększają ich już bogatą kolekcję. Kamil Bednarek, publiczności znany także jako MaccaBraa, jest wokalistą, autorem tekstów i piosenek i wykonawcą reggae. Od 2008 do 2012 roku był wokalistą grupy Star Guard Muffin.

Kamil Bednarek był uczestnikiem 3-ciej edycji telewizyjnego show pod tytułem "Mam talent". Podczas przesłuchań castingowych Bednarek wykonał utwór Kurta Nilsena pod tytułem "I". Tym wykonaniem zapewnił sobie występ w kolejnym etapie programu, w którym wykonał utwór Erica Claptona pod tytułem "Tears in Heaven". Telewidzowie oddając głosy na Kamila, zapewnili mu miejsce w finale. Niezwykłym wykonaniem utworu Boba Marleya pod tytułem "Is This Love", Kamil Bednarek wywalczył sobie 2 miejsce w programie Mam talent, stając tym samym na podium.

Był to również czas, kiedy na rynku muzycznym ukazała się pierwsza płyta formacji zatytułowana "Jestem...". 29.05.2015 to dzień, kiedy ukazała się już druga płyta zespołu w wersji studyjnej pod tytułem "Oddycham". Płytę "Oddycham", promował singiel "Chwile jak te".

Zapraszamy już 27 lipca 2017 roku do Amfiteatru w Kołobrzegu. Zaczynamy o godzinie 19:00, cena biletu- 50zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl