Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Doomsday # 1- koncerty

Doomsday # 1- koncerty
 
Groot, tworzą muzykę, będącą mieszanką sludge, stonera z doom metalem.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?15 września 2017 od 19:00
za ile?25 zł

No more silence wraz z Protokulturą, mają przyjemność zaprosić na koncert,podczas którego usłyszeć będzie można:

Tides Of Sulfur- mieszanka sludge z death metalem, grupa pochodzi z UK. Składa się z trzech członków. Pochwalić mogą się kilkoma wydanymi demówkami, splitami a także dużym albumem z roku 2016 wydanym przez wytwórnię Black Bow Records, prowadzonej przez chłopaków z Conan'a. Mają na koncie ogromną ilość koncertów, jednakże Polskę odwiedzą po raz pierwszy, dlatego warto posłuchać ich na żywo! Wspaniała okazja dla wszystkich, którzy są fanami Today is The Day, bądź Crowbar czy Dragged Into Sunlight.

Coat- zajmujący się muzyką stoner z mieszanką sludge i doom metalu, pochodzący z Białorusi. Istna bomba, która tyka już od roku 2009. Pochwalić się mogą jedną demówką oraz dwoma albumami: pierwszy to "Swamp" z roku 2013, natomiast drugi to "Doomsdays" z roku 2015. Obie płyty wydano, dzięki ich własnemu sumptem-owi. Może nie są zbyt zdani, jednakże naszym zdaniem, jeszcze dużo mogą pokazać na scenie. Na chwilę obecną pracują nad kolejną płytą, dzięki czemu już na koncercie, będziecie mieli okazję na żywo posłuchać, chociażby część nowych kawałków!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Struggle with god, grupa pochodząca ze Słupska, zajmująca się muzyką doom, d-beat oraz black metalem, na scenie działająca od roku 2009. Pochwalić się mogą jednym demo oraz dwoma Epkami. Ich muzyka to istna mieszanka wybuchowa, jad z siarką i szpony, którymi wydłubać można oczy. Ich koncert będzie dziki, nonszalancki i z całą pewnością zapadający w pamięć. Koniecznie musicie to usłyszeć!

Mound, to nowy zespół, pochodzący z Trójmiasta, założony z początkiem roku 2016, jednakże debiutował na scenie rok później. Na początku działalności zamierzali stworzyć projekt stonerowy, jednakże koncepcja została poddana zmianom, co w rezultacie zakończyło się wyjściem poza jakiekolwiek ramy gatunkowe. Trio tworzy muzykę, którą można sklasyfikować jako bliską szeroko pojętemu post metalowi, ale mieszanka jaką tworzą, nasuwa różne skojarzenia. Ostatecznie, wszystko co tworzą, jest na pewno bardzo charakterystyczne i nadające im swój własny styl.

Towards The Unknown, to mieszanka blackened death z d-beat. Czteroosobowy zespół, pochodzący z Polski, zblazowani, nieco wkurzeni na panujący porządek, dla nich sala w której odbywają się próby, to swoista świątynia w której panuje nieziemski spokój i samotność. Muzyka zespołu Towards The Unknown, to połączenie ulubionych inspiracji z polskich i skandynawskich brzmień, a wszystko to celem zabawy konwencją, bo zakładają, że najlepsze rzeczy, są te, które są najmniej oczywiste.

Groot, tworzą muzykę, będącą mieszanką sludge, stonera z doom metalem. Trio pochodzi z Wejherowa, założone z początkiem roku 2016. Koncert w Gdańsku w Protokulturze Klubie Sztuki Alternatywnej, będzie ich debiutem. Na ten moment, ćwiczą i szlifują swoje talenty w zakamarkach piwnic. Groot świetnie łączą siermiężne brzmienia riffów fuzzowych z falami psychodelicznych, wyrazistych dźwięków. Ich inspiracją są kawałki, które da się zasłyszeć na polskiej scenie stonerowej.

Więcej informacji już wkrótce, jednakże już dziś rezerwujecie czas na 15 września 2017 roku, od godziny 19:00 i wpadajcie na wieczór pełen muzycznych wrażeń do Protokultury Klubu Sztuki Alternatywnej. Cena 25 zł!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl