Doda z Orkiestrą - koncert
Doda jest nie tylko laureatką licznych muzycznych nagród, ale również postacią docenianą przez biznesowe periodyki, w charakterze jednej z bardziej wpływowych gwiazd polskich.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
14 czerwca 2019 od 19:00
Za ile?
69 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie, choć pewnie to zbyteczne - jedną z najbardziej ekscentrycznych postaci polskiej muzycznej sceny - to właśnie Doda, która swoich słuchaczy przyzwyczaiła, że nie przywykła tańczyć, jak jej grają, jednak w tej kwestii trafiła kosa na kamień. Poza tym przecież chodzi o śpiew!

Doda jest nie tylko laureatką licznych muzycznych nagród, ale również postacią docenianą przez biznesowe periodyki, w charakterze jednej z bardziej wpływowych gwiazd polskich. Podkreślała ona zawsze jak ważny jest artystyczny rozwój i przekonywała, iż następne przedsięwzięcia są skokiem na bardzo głęboką wodę, równocześnie szansą na wzbogacanie swych umiejętności i stąd obok muzyki, pojawia się przy nazwisku Dody film, a także teatr. Zatem usłyszą i zobaczą Państwo teraz Dorotę Rabczewską w pełnym rozmachu aranżach jej najwspanialszych hitów, które zagra razem z orkiestrą.

Tradycyjnie również mogą Państwo liczyć na niespodzianki. Nowy album, obok repertuaru autorskiego, świetnych przebojów Mannamu, czy Maryli Rodowicz, Miley Cyrus, jak również Anny Marii Jopek ukaże wiele nowości. Muzycznym kierownikiem oraz aranżerem całości koncertu będzie wspaniały kompozytor Wojciech Zieliński. Stworzył on aranże do około 1600 utworów, pochodzących z repertuaru wybitnych gwiazd sceny polskiej, również pracując przy bestsellerowych musicalach oraz teatralnych realizacjach. Zatem Doda z Orkiestrą - beż żadnego wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń na scenie polskiej w roku 2019, które ukaże kolejne, a kto wie, czy nie najbardziej niesamowite oblicze Doroty. Niepokornej, jednak niezwykle wrażliwej postaci artystycznej. Koncert poprzedzi kampania społeczno-informacyjna, pod nazwą: "Numery Twoich Przyjaciół 998 - 112".

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go czerwca 2019 roku, do gdańskiej Ergo Areny, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl