Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

DJ Tomasin - Muzyczne Lato Vol. 2

DJ Tomasin - Muzyczne Lato Vol. 2
 
Tomasin to raper związany z Trójmiastem. Tomasin to także muzyk i autor tekstów. To przede wszystkim aranżer oraz fristajlowiec.
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?4 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Stary Maneż w Gdańsku, scena przy ulicy Juliusza Słowackiego 23 ma zaszczyt zaprosić na imprezę Muzyczne Lato Vol. 2. Już 4 sierpnia od godziny 20:00 na scenie królować będzie DJ Tomasin!

Tomasin to raper związany z Trójmiastem. Tomasin to także muzyk i autor tekstów. To przede wszystkim aranżer oraz fristajlowiec. Z artystyczną sceną związany jest już od 1999 roku. Współpracuje z niezależnymi zespołami takimi jak funkowy Funkloopy, raperski DwaZera oraz reprezentujący nurt muzyki elektronicznej Czarny Porzecz & Doktor Fatalny. DJ Tomasin przyjął na siebie rolę reprezentanta trójmiejskiego kolektywu o nazwie Ziomboi Klika.

Reasumując, pochwalić się może czternastoma ciekawymi, wydanymi projektami muzycznymi. Od dwóch lat wspólnie z Dj Wojakiem, współtworzą projekt zatytułowany NoDance. Tomasin wchodził w rolę uczestnika bitew fristajlowych i w pojedynkach często zdobywał prowadzenie. Dwukrotnie sięgnął po laury zwycięstwa. Podium zagwarantował mu Metropolia Fest II, podczas którego zdobył pierwsze miejsce oraz Gdynia Bruk Festiwal, gdzie sięgnął po drugie miejsce. Stale aktywnie zajmuję się fristajlowaniem, organizuje jamy, podczas których występuje razem ze składem Funkloopy. Sprawdził się także jako konferansjer, prowadził sporo masowych imprez, między innymi Street Art Festiwal.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Tym razem, 4 sierpnia wejdzie w rolę DJ’a i stanie za konsoletą, by zaproponować swoją wieloletnią kolekcję muzyki Disco i Funk.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl