Diana Krall - koncert
Diana Krall swoich słuchaczy urzeka subtelnym głosem od ponad dwudziestu pięciu lat.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
28 czerwca 2019 od 20:00
Za ile?
229 zł

Jedna z bardziej popularnych wokalistek jazzowych odwiedzi nasz kraj już 28-go czerwca 2019 roku. Artystka wystąpi przed Państwem w krakowskiej Tauron Arenie, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 229 złotych. Zaprezentuje ona repertuar przekrojowy, który uwzględnia jej ważniejsze piosenki oraz największe hity.

Diana Krall swoich słuchaczy urzeka subtelnym głosem od ponad dwudziestu pięciu lat. Jej pierwsze większe sukcesy miały miejsce w latach 90-tych, zaś jej albumy pokrywały się regularnie wówczas platyną oraz złotem. Wielką sławę przyniosła jej płyta, pod tytułem: "When I Look in Your Eyes", rok 1999, która aż pięćdziesiąt dwa tygodnie spędziła na szczycie notowania jazzowego Billboardu oraz przyniosła Dianie Krall dwie nagrody Grammy.

Natomiast w nowym tysiącleciu wokalistka jazzowa nie spoczęła, rzecz jasna, na laurach i echach sławy, ale stale nagrywa oraz koncertuje. Jej ostatni album, nagrany z Tonym Bennettem, noszący tytuł: "Love Is Here To Stay", piosenki Georgea i Iry Gershwinów, ukazał się w roku 2018 i zajął miejsce pierwsze na liście Billboardu - Top Jazz Albums.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl