De Mono - Osiecka - koncert
W trakcie wyjątkowego występu kameralnego, nowe aranże piosenek opierających się na tekstach Osieckiej zaprezentuje w swym projekcie specjalnym formacja De Mono
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
14 października 2019 od 19:00
Za ile?
99 zł

Postaci Agnieszki Osieckiej chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Przekaz, jaki płynie z twórczości tej jakże wybitnej poetki oraz autorki tekstów, pomimo upływu lat, ciągle jest aktualny i zachwyca wciąż słuchaczy wszystkich pokoleń, jak również inspiruje artystów wszelkich dziedzin sztuki.

W trakcie wyjątkowego występu kameralnego, nowe aranże piosenek opierających się na tekstach Osieckiej zaprezentuje w swym projekcie specjalnym formacja De Mono z jakże charyzmatycznym liderem, jakim jest Andrzej Krzywy. W tych tekstach, jak również w osobie artystki, nie znajdowało się miejsce ani na banał, ani na oczywistość, co dodatkowo wymaga od artystów, nawet posiadających tak wielki bagaż doświadczeń, szczerego spojrzenia na drugiego człowieka oraz zagłębienia się w emocje. Jakie są efekty tego bardzo niezwykłego połączenia? Sami Państwo będą mogli zobaczyć i usłyszeć, a głównie przeżywać w trakcie koncertu Osiecka - De Mono.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 14-go października 2019 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl