Damian Ukeje / Moje Boskie Buenos - koncert

Damian Ukeje / Moje Boskie Buenos - koncert
Muzyka jest mową duszy, która może wyrażać miłość, jak również leczyć rany ze złamanych serc.
Gdzie?
Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
31 maja 2019 od 19:00
Za ile?
35 zł

Mawia się, iż muzyka łagodzi obyczaje. To przysłowie zna chyba każdy z Was. Zgadzamy się z nim, ale uważamy, że nie tylko obyczaje. Muzyka jest mową duszy, która może wyrażać miłość, jak również leczyć rany ze złamanych serc. Towarzyszyć może w chwilach wypełnionych radością, a także koić nasz głęboki na wskroś żal. Właśnie taką muzyką podzieli się z Państwem Damian Ukeje (projekt: "Moje Boskie Buenos"). Muzyka legendarnej formacji Maanam, pełna jest siły wpływania na odczuwania ludzkie.

Nie można nie wspomnieć tutaj o Korze - wyrazistej, niezwykłej artystce, która jak nikt inny umiała zamykać w piosenkach prawdziwe ludzkie emocje, żeby móc późnij uwolnić je na scenie. Emocje te wpływały na wszystkich słuchaczy i będą nadał wpływały, jak trwać będzie legenda zespołu Mannam. Damian Ukeje postanowił, że dotknie tych piosenek, tamtych emocji, raz jeszcze, w hołdzie dla wielkiej artystki, ale również aby muzyka jej grupy nadal w nas żyła. Bo muzyka po to jest, aby ją grać, utwory po to, żeby je śpiewać - w trakcie koncertu Ukeje zagra akustycznie popularne piosenki zespołu Mannam, a także doda od siebie kilka utworów. Ale ten wieczór zdecydowanie należał będzie do rockowej, legendarnej już grupy. Występ ma być swoistym hołdem dla Mannamu, ale także próbą kolejnego odkrycia muzyki, czy też skupienia na niej w charakterze sztuki, a nie jedynie jako na legendzie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 31-go maja 2019 roku, do krakowskiego Klubu Zaścianek, znajdującego się przy ulicy Rostafińskiego J. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl