Com Truise - koncert
Produkcje retro-syntezatorowe, nad którymi unosi się szlachetny szum z taśmy - to była doskonała wręcz ścieżka dźwiękowa dla ogarniającej cały świat retromanii.
Gdzie?
Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
4 września 2019 od 20:00
Za ile?
45 zł

Przez ostatnią dekadę producent związany z Ghostly International (wytwórnia) stał się twarzą rodzącego się zjawiska globalnego powszechnie znanego pod nazwą: synthwave. Produkcje retro-syntezatorowe, nad którymi unosi się szlachetny szum z taśmy - to była doskonała wręcz ścieżka dźwiękowa dla ogarniającej cały świat retromanii. Natomiast z każdym kolejnym wydawnictwem sam Com Truise do nagrań przesączał sporo emocji prywatnych, dopełniając przy tym oficjalnie sagę dźwiękową "Iteration" (rok 2017). "Persuation System" dla procenta jest zatem nowym rozdaniem, płytą opisującą zmiany, które zachodzą tak w życiu muzyka, jak również te bardziej globalne. Kreatywnie oznacza to wymianę używanych do tej pory narzędzi oraz zbudowanie dźwiękowej palety od nowa pozwalające na wyzbywanie się od przyzwyczajeń i oczekiwań.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 4-go września 2019 roku, do warszawskiego Klubu Hydrozagadka, znajdującego się przy ulicy 11-go Listopada 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl