Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cochise+support Aterra - koncert

Cochise+support Aterra - koncert
 
W roku 2016 zagrali na dużej scenie na Przystanku Woodstock.
gdzie?Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka
Potocka 14, 01-650 Warszawa
kiedy?15 grudnia 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół Cochise, który pochodzi z Białegostoku. Grają oni muzykę, która łączy w sobie rock oraz grung. Formacja powstała w roku 2004 i od tamtego czasu zagrali już kilkaset koncertów, a także nagrała cztery albumy studyjne, które zostały wydane dzięki wytwórniom Mystic oraz Metal Mind. Pośród najciekawszych koncertowych wydarzeń, w których miedzy innymi brał udział Cochise, wymienić można Seven Festival, czy Świebodzice Rock Festival, Impact Festival i Cieszanów Rock Festiwal.

Grupa już kilka razy odbywała koncerty zagraniczne, na przykład w: Belgii, Niemczech, Anglii. W roku 2016 zagrali na dużej scenie na Przystanku Woodstock. W roku 2018, dokładniej w lutym odbędzie się premiera piątego krążka Cochise, który nosi tytuł: "Swans&Lions". W skład zespołu wchodzą: Paweł Małaszyński, który jest wokalista, Wojtek Napora, który z kolei gra na gitarze, Radek Jasiński - bass, Adam ARGON Galewski - bębny.

Zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 15-go grudnia 2017 roku, w warszawskim Potoku: Drugim Domu Ludzi Rocka. Startujemy o godzinie 20:00, bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl