Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Closterkeller, Ereles- koncert

Closterkeller, Ereles- koncert
 
Grupa gra bardzo zróżnicowaną muzykę, między innymi chore, zimnofalowe brzmienia, flirty z metalem ciężkim oraz nieco "zakręcony" pop-rock
gdzie?Klub Muzyczny Metro
Miszewskiego L. 12/13, 80-239 Gdańsk
kiedy?9 marca 2019 od 20:00
za ile?35 zł

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert grupy CLOSTERKELLER, która to jest czołowym przedstawicielem nurtu tak zwanego "klimatycznego" rock. Zespół CLOSTERKELLER okrzyknięto kultową formacją polskiej sceny muzycznej. Liderka zespołu to Anja Orthodox, czołowa polska wokalistka rockowa z charakterystyczną barwą głosu i niepowtarzalną charyzmą. Grupa gra bardzo zróżnicowaną muzykę, między innymi chore, zimnofalowe brzmienia, flirty z metalem ciężkim oraz nieco "zakręcony" pop-rock, a mocny akcent wprowadzają za sprawą monumentalnych gotyckich kompozycji.

Ostatnia studyjna płyta zespołu pod tytułem "VIRIDIAN" na rynku muzycznym pojawiła się w drugiej połowie roku 2017, jako dziesiąta studyjna płyta zespołu, którą wydała wytwórnia muzyczna Universal Music Polska. Producentem muzycznym materiału był Adam Toczko i to w jego studiu o nazwie "KULTOWE" zarejestrowano materiał na płytę. Album pozytywnie przyjęli zarówno fani, jak również branża muzyczna. Płyta po swojej premierze uplasowała się na siódmej pozycji na liście najczęściej sprzedawanych krążków w Polsce, a na OLiS była najwyżej notowaną nowością. Doskonałość płyty doceniono nominacją do Antyradia- kategoria "Album roku 2017", nominację dostała również Anja- kategoria "Wokalistka roku" oraz kawałek pod tytułem "Kolorowa Magdalena"- kategoria "Przebój roku".

ERELES, jest nowym polskim zespołem rockowym, powstałym w roku 2016. Członkowie zespołu to przyjaciele od lat, a także muzycy grupy Kabanos. W skład nowej grupy wchodzą: wokalista oraz gitara- Arkadiusz "Lodzia" Grochowski, basista Damian "Fons" Biernacki oraz perkusista Marcin "Dudzik" Dudzicki. Panowie stanowią wyśmienite trio.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

22.03.2018 roku grupa wydała swoją debiutancką płytę pod tytułem "Krok Odwagi", na którą składa się 15 piosenek, które utrzymane są w stylu rockowym, grunge czy alternative, a śpiewane są po polsku.

Koncerty na żywo grypy ERELES, to prawdziwa bomba!Występom nie można zarzucić braku energii, mocy czy wielkiej pasji. Nazwa grupy znaczy "zespół niespokojnych nóg", bo podczas koncertów nie sposób stać w miejscu!

Zapraszamy Państwa serdecznie już 9 marca 2019 roku do Gdańska do Klubu Muzycznego Metro o godzinie 20.00. Cena biletu 35 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl