Cirque du Soleil: TORUK – Pierwszy lot

Cirque du Soleil: TORUK – Pierwszy lot
Przedstawimy Wam mistyczną baśń, traktującą o krainie zamieszkiwanej przez postaci niezwykłe.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
7 marca 2019 od 19:00
Za ile?
150 zł
Organizator
Tauron Arena Kraków

Przedstawienie, noszące tytuł: "TORUK – Pierwszy lot" Cirque du Soleil (producent) jest zainspirowane bijącym jakiekolwiek rekordy filmem samego Jamesa Camerona, pod tytułem: "Avatar" odwiedzi naszą TAURON Arenę Kraków, odbywając globalną trasę po arenach światowych.

"TORUK – Pierwszy lot" ma zamiar zabrać publikę do świata Pandory, a wszystko to dzięki scenerii, która olśniewa. Doświadczcie Państwo historii, która widziana jest oczami wyobraźni, wypełnionej nowymi możliwościami i odkryciami. Narrator opowieści to “Na’vi Gawędziarz”. Przedstawimy Wam mistyczną baśń, traktującą o krainie zamieszkiwanej przez postaci niezwykłe. Akcja dzieje się tysiące lat przed akcją "Avatara", długo również przed tym, kiedy pierwszy człowiek pojawił się na Pandorze.

W momencie kiedy klęska grozi świętemu Drzewu Dusz, dwaj nastolatkowie z rodu Omatikaya decydują, bardzo odważnie, że wezmą sprawy w swe ręce. Dowiadują się, iż Toruk mógłby im pomóc w ratowaniu Drzewa Dusz, razem z nową przyjaciółką imieniem Tsyal, ruszają w bardzo niezwykłą podróż w Lewitujące Góry, żeby odnaleźć potężnego drapieżnika czerwono-pomarańczowego, który włada przestworzami Pandory. Wypełni się proroctwo, kiedy pośród klanów zdoła wyłonić się dusza czysta, która będzie w stanie pierwszy raz dosiąść samego Toruka oraz ocali Naviego przed strasznym losem. Zatem Cirque du Soleil swój styl przenosi do świata reżysera Jamesa Camerona i "tworzy więź" między dwiema pokrewnymi artystycznymi wizjami. Udaje się to świetnie w przedstawieniu dzięki połączeniu wręcz porywającemu, wizualizacji nowatorskich, elementom kukiełkowego teatru technikom, które wprawiają filmową kompozycję na scenie w ruch. Jest to wielkie przedsięwzięcie, które realizuje wizje reżyserskie, a także innowatorskie w dziedzinie multimedialnej, czyli Michela Lemieux i Victora Pilon. Jest to oda dedykowana koegzystencji symbiotycznej Na’vi i natury, jak również wierzeniom w powiązanie podstawowe wszelakich żyjących istot. Scenariuszem oraz reżyserią zajął się Michel Lemieux oraz Victor Pilon.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go marca 2019 roku, do krakowskiej Tauron Areny, znajdującej się przy ulicy Lema 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 150 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl