Chrysta Bell - koncert
Twórczość artystki jest ciekawym połączeniem soulu z popem, jazzem oraz rockiem, określane często jako tak zwany dream pop.
Gdzie?
Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Muzeum Narodowego w Warszawie
Smolna 3, 00-495 Warszawa
Kiedy?
22 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
55 zł

Chrysta Bell jest amerykańską wokalistką oraz autorką tekstów. Poza tym aktorką znaną głównie z serialu, pod tytułem: „Twin Peaks”, a także wieloletnią partnerką sceniczną Davida Lyncha. Przed Państwem artystka wystąpi już 22-go kwietnia tego roku w Klubie warszawskim, o nazwie Smolna. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 55 złotych.

W 1999 roku autorka poznała słynnego producenta filmowego oraz kompozytora, nazwiskiem David Lynch. To spotkanie zaowocowało, między innymi: wydaniem dwóch płyt, o tytułach: "This Train" i "Somewhere In The Nowhere". Rok 2017 przyniósł aktorce kolejną, solową płytę, pod tytułem: "We Dissolve". Twórczość artystki jest ciekawym połączeniem soulu z popem, jazzem oraz rockiem, określane często jako tak zwany dream pop. W roku 2018, wiosną Chrysta Bell zaplanowała wydanie oraz promocję swej nowej EP-ki. Odwiedzi zatem liczne miasta w Europie. Prócz tego, iż artystka spełnia się w kierunku muzycznym, to od jakiegoś czasu zajmuje się również aktorstwem. W roku 2017, w maju zadebiutowała w amerykańskim, kultowym serialu, pod tytułem: "Twin Peaks". Jednym z twórców telenoweli jest David Lynch. Natomiast Chrysta Bell gra w nim rolę agentki FBI, pod nazwiskiem: Tamary Preston.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl