Christian Löffler - koncert
Set premierowy zostanie wzbogacony o przygotowane specjalnie wizualizacje, dzięki jakim słuchacze staną się świadkami immersyjnego, niezwykłego widowiska.
Gdzie?
Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
Kiedy?
12 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
39 zł

Niedługo po wydaniu jakże długo oczekiwanego albumu, pod tytułem: "Graal (Prologue)" powraca producent, by znów zagrać na żywo. Po wcześniej wyprzedanych koncertach w USA - Christian Löffler, który jest jednym z bardziej rozchwytywanych twórców muzyki techno, zaprezentuje ponownie polskiej publice piosenki z nowego albumu. Set premierowy zostanie wzbogacony o przygotowane specjalnie wizualizacje, dzięki jakim słuchacze staną się świadkami immersyjnego, niezwykłego widowiska.

Trzonem naszego koncertu mają być kompozycje zawarte na nowej płycie. Jak opowiada Niemiec, 6 numerów premierowych to dla niego pewne szkice, ponieważ nigdy nie wyprodukował ich do końca. Inspiracją, by stworzyć piosenki były miejsca, które Niemiec odwiedzał w trakcie poprzednich koncertowych tras. Korki na autostradzie, hotele, chwile błogiego odpoczynku. Muzyka jest tworzona zupełnie inaczej, kiedy ten nie jest ograniczony w studiu. Przychodzą do głowy surowe, jednak bardzo nowatorskie pomysły, jak opowiada sam twórca. By nagrać "Graal (Prologue)" artysta wykorzystywał oprogramowanie Logic. Ostatni raz robił na nim muzykę w początkach swojej kariery. Wykorzystanie narzędzia jakże starego było powrotem do korzeni oraz zaowocowało czymś z goła nieoczekiwanym i intrygującym.

Muzykę artysty odtwarzano na streamingowych serwisach już więcej niż 55 milionów razy. W trakcie międzynarodowych festiwali Löffler dzielił scenę z wielkimi gwiazdami, jak między innymi: alt-J, The Glitch Mob, Bonobo, Jungle, Nick Murphy/Chet Faker, Noisia, Son Lux, Hardwell, Axwell/Ingrosso, czy też ZHU.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Jego koncerty będzie otwierać Brian Zajak, jaki produkuje muzykę ukrywając się pod pseudonimem Fejká. Reprezentuje wytwórnię Ki Records, jakiej z kolei pomysłodawcą oraz założycielem jest Christian Löffler, w swym własnym stylu łączy on inspiracje ambientem atmosferycznym i pulsującym wewnątrz głowy i ciała techno. Artysta specjalnie dla Was zaprezentuje piosenki ze swej debiutanckiej EP, pod tytułem: "Twilight".

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go grudnia 2019 roku, do krakowskiego Zet Pe Te, znajdującego się przy ulicy Dolnych Młynów 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl