Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cały ten Strauss w Gdańsku

Cały ten Strauss w Gdańsku
 
W trakcie koncertu usłyszycie więc najpiękniejsze kompozycje pochodzące od rodziny Straussów.
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?13 marca 2019 od 19:00 do 21:00
za ile?100 zł
organizatorSollus Entertainment

Cykl, pod nazwą: „Historie muzyką pisane" jest najlepszym ze sposobów, żeby zakochać się w klasycznej muzyce. Naprawdę. Zatem zapraszamy Państwa na przecudowną podróż do pięknego i magicznego Wiednia za czasów samych Straussów! Pierwszy w naszym cyklu koncert, pod nazwą: „Cały ten Strauss..” będzie poświęcony wielkim kompozytorom żyjącym na całej kuli ziemskiej w granicach projektu, pod tytułem: „Historie muzyką pisane”.

W trakcie koncertu usłyszycie więc najpiękniejsze kompozycje pochodzące od rodziny Straussów. Będą również piękne i znane niemalże wszędzie walce, czy polki, a wszystko to z lekką nutką słowa oraz dobrego dowcipu. W towarzyszeniu Orkiestry Symfonicznej, o nazwie Collegium F (dyrektor: Maestro Marcin Sompoliński) wystąpią najwybitniejsi soliści z operowych teatrów, jak między innymi: Joanna Horodko (sopran) i Marek Szymański (tenor). Program koncertu obejmuje, na przykład najpiękniejsze walce, jak: „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Wiedeńska krew”, „Opowieści lasku wiedeńskiego”, „Odgłosy wiosny”, czy „Róże południa”, sławne polki, jak: „Pizzicato Polka” i „Trisch -Trasch”, jak również utwory, które publika całego świata wręcz uwielbia: „Wielka sława to żart” ("Baron Cygański"), lub też ceniony sławny „Duet z zegarkiem” ("Zemsta nietoperza").

Zapraszamy Was na niemalże dwugodzinną wycieczkę własnie do Wiednia Straussów. Koncert odbędzie się już 13-go marca 2019 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 100 złotych. Organizatorem koncertu jest Sollus Entertainment.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl