Budka Suflera "Za ostatni grosz" - koncert

Budka Suflera "Za ostatni grosz" - koncert
Eksperymentowali z blues-rockiem, a nawet żenili go z progresywną muzyką, czy new romantic i popem, zaś liczne poszukiwania sprzyjały stworzeniu wielkich hitów, jakie znają prawie wszyscy.
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Elektryków 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
14 marca 2020 od 19:00
Za ile?
100 zł

„Światła wtedy było mało, i pewności mi brak” - tak myślał wierny fan po rozpadzie zespołu Budka Suflera w roku 2014. Ale na szczęście rok 2019 stał już pod znakiem powrotu grupy na scenę. Jedni z bardziej uznanych muzyków w historii rocka polskiego mają zamiar odwiedzić miasto Gdańsk w granicach trasy koncertowej, pod hasłem: „Za ostatni grosz”. Artyści mający na koncie takie szlagierowe przeboje, jak między innymi: „Jest taki samotny dom” to jedna z najbardziej eklektycznych grup w historii muzyki polskiej.

Eksperymentowali z blues-rockiem, a nawet żenili go z progresywną muzyką, czy new romantic i popem, zaś liczne poszukiwania sprzyjały stworzeniu wielkich hitów, jakie znają prawie wszyscy. Zespół wciąż jest energiczny oraz pełny sił witalnych, natomiast Robert Żarczyński - nowy wokalista udowadnia na każdym koncercie, iż nie znajduje się w zespole przez pomyłkę. Dodatkowo, nierozerwalny trzon formacji w postaci Tomasza Zeliszewskiego oraz Mieczysława Jureckiego ciągle nie traci werwy.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go marca 2020 roku, do gdańskiej Stoczni Klubu B 90, znajdującego się przy ulicy Elektryków 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl