Bryły Platona IV Edycja / Gabriela Pawlicka / Momenty

Bryły Platona IV Edycja / Gabriela Pawlicka / Momenty
Chwile, które obecne są w życiu wszystkich ludzi to "Momenty". Są one doświadczane na swój niepowtarzalny/indywidualny sposób.
Gdzie?
Klubokawiarnia Mleczarnia
Pawła Włodkowica 5, 50-072 Wrocław
Kiedy?
21 marca 2019 od 18:00 do 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Galeria Sztuki Platon

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na drugą wystawę w granicach czwartej Edycji Brył Platona. Swe prace zaprezentuje artystka - Gabriela Pawlicka.

Chwile, które obecne są w życiu wszystkich ludzi to "Momenty". Są one doświadczane na swój niepowtarzalny/indywidualny sposób. Zwykle towarzyszą im dość silne emocje. Można powiedzieć, iż każda z takich sytuacji wypala w ludziach nowe doświadczenia, które może kreować nas od nowa. Cykl, pod nazwą: „Momenty” to próba zilustrowania owych szczególnych momentów - odczuć. Natomiast każda z prac to autorska/artystyczna próba przedstawienia emocji przez zabawę materiałem, formą i kompozycją.

Gabriela Pawlicka przyszła na świat w roku 1992, w stolicy. Została wychowana w Magdalence. Skończyła LXXV LO imienia Jana III Sobieskiego, Warszawa, klasa o profilu humanistyczno-plastycznym. Studiowała na ASP (Warszawa, Wydział Rzeźby). Obroniła dyplom magisterski w roku 2017, w pracowni profesora Pastwy. Natomiast na przełomie lat 2014/15 odbyła stypendium trwające pół roku we Włoszech (ASP w Carrarze). Wzięła udział w wielu plenerach, a także w zbiorowych wystawach w naszym kraju oraz za granicą. Zajmuje się ceramiką już od dziesięciu lat. Ale zajmuje się także rysunkiem, witrażem i sztuką użytkową. Pracuje też przy scenografii oraz prowadzi artystyczne warsztaty.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wernisaż wystawy, który odbędzie się już 21-go marca 2019 roku, we wrocławskiej Klubokawiarni Mleczarnia, znajdującej się przy ulicy Pawła Włodkowica 5. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00, potrwa do 21:00 i jest bezpłatne. Wystawa potrwa od 22-go marca do 14-go kwietnia tego roku.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl