Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Boto Wild Jam: Irek Wojtczak & goście - koncert

Boto Wild Jam: Irek Wojtczak & goście - koncert
 
Nasze odbywające się co tydzień spotkania ze świetnymi artystami krajowej, a także pomorskiej sceny, są okraszane smakiem oraz zapachem bourbonu.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?31 sierpnia 2017 od 21:00
za ile?20 zł

W skład zespołu wchodzą:

* Irek Wojtczak, który dla Państwa zagra na saksofonach i na klarnecie
* Kamil Pater zagra na gitarze
* Adam Żuchowski natomiast gra na kontrabasie

Przedstawiamy Państwu serdeczne Irka Wojtczaka, który jest saksofonistą, improwizatorem, aranżerem, nieprzewidywalnym twórcą, który wymyka się definicjom jednoznacznym w muzyce. Jego płyta, pod tytułem: "Folk Five" z roku 2014, wraz z udziałem muzyków nowojorskich Stevens Group/The Fonda doceniona została przez amerykańskich czołowych krytyków z magazynów Jazz Record New York City i All About Jazz, jak na przykład:

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

* C. Michael Bailey
* Karl Ackermann
* Ken Waxman
* Budd Kopman

Piosenka z albumu Folk Five Irek Wojtczak ukazała się na samplerze, który został dołączony do miesięcznika muzycznego (w Wielkiej Brytanii) - "The Wire" w roku 2015, w listopadzie. Zaś w roku 2016 razem z Jarosławem Czarneckim oraz formacją JAAA zaczął pracować nad dźwiękowo - wizualnym projektem SHMIB inaczej Hybryda Symultaniczna Improwizowanej Muzyki z Bioartem.

Nasze odbywające się co tydzień spotkania ze świetnymi artystami krajowej, a także pomorskiej sceny, są okraszane smakiem oraz zapachem bourbonu. Zapraszamy na najbliższy koncert, który odbędzie się już 31 sierpnia 2017 roku, w sopockim Teatrze Boto, od godziny 21:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl