Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BoRiXon - Koktajl Tour- koncert w Gdańsku

BoRiXon - Koktajl Tour- koncert w Gdańsku
 
Borixon czyli Tomasz Borycki, jest polskim raperem, który był współtworzącym takie zespoły jak: LWWL czy Gib Gibon Skład.
gdzie?Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
kiedy?14 lipca 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Już 14 lipca 2017 roku zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do Protokultury Klubu Sztuki Alternatywnej w Gdańsku na koncert, będący częścią trasy koncertowej Koktajl Tour, wystąpi Borixon!

Borixon czyli Tomasz Borycki, jest polskim raperem, który był współtworzącym takie zespoły jak: LWWL czy Gib Gibon Skład. W kulturę hip-hopu Borixon zaangażował się już na samym początku, kiedy tylko zaistniała w Polsce. Tomasz Borycki ma na swoim koncie współpracę z Tede, PIH, Buczerem, Liroyem czy Onarem. jest także założycielem Juicey Juice Promotion, przedsiębiorstwo to zajmuje się produkowaniem odzieży dla hip-hopowców a także organizowaniem koncertów.

W tym roku 17.03. ukazała się ósma, solowa płyta Borixona pod tytułem "Koktajl", którą wydała wytwórnia New Bad Label. Jest to mieszanka wybuchowa różnych stylów, różnego brzmienia i różnej tematyki, jeśli chodzi o utwory. Raper z Kielc otwarcie mówi o tym, że przy produkcji albumu inspiracją było dla niego pokolenie młodych artystów. Tacy również znajdą się na płycie wśród gości, są to między innymi: Żabson, Zetha czy Reto, a także producenci: Kubi, Pln.Beatz czy SecretRank.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Nie znaczy to jednak, iż materiał jest w całości nowy, Borixon wykona również swoje stare kawałki, co jest ukłonem w stronę tych fanów, którzy od dawna już mu towarzyszą, dlatego też kilka jego kawałków, będzie dla nas pokaźną dawką klasycznego rapu.

Krótko mówiąc "Koktajl", to album, który pozwoli każdemu znaleźć coś, co trafi w jego gust.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl