Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bitamina w Hydrozagadce - koncert

Bitamina w Hydrozagadce - koncert
 
Grunt Bitaminie przygotuje niezawodny Awgs, który sprawnie połamie bity, użyje najlepszych dźwięków, a także poskłada sample w taki sposób, żeby umilić i rozruszać czas przed koncertami.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?25 listopada 2017 od 20:00
za ile?50 zł

Już czas, abyście Państwo zaopatrzyli się w świetną energię, rozgrzali swoje serca i kości oraz napełnili je najcieplejszymi emocjami, tak żeby wystarczyło ich do wiosny. Na wspaniały koncert zaprasza zespół Bitamina, który odbędzie się już 25-go listopada 2017 roku, w warszawskim Klubie Hydrozagadka, znajdującym się przy ulicy 11 Listopada 22. Zaczniemy o godz. 20:00, bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Grunt Bitaminie przygotuje niezawodny Awgs, który sprawnie połamie bity, użyje najlepszych dźwięków, a także poskłada sample w taki sposób, żeby umilić i rozruszać czas przed koncertami. Musicie otworzyć się na całkiem nowe dźwięki, chłońcie je ku uciesze Waszych zmysłów. Słowa, bity i sample posklejane emocjami.

Dodajmy jesieni więcej złota. Zabierzcie ze sobą wygodne buty do tańczenia, teksty piosenek przećwiczone, aby wspólnie pośpiewać. Zatem przybywajcie w towarzystwie innych dobrych ludzi. Zespół Bitamina powstał z miłości oraz przyjaźni do muzyki. Jest to dobrze słyszalne w produkcji bitów, jak również w tekstach. Wrażliwość, z którą powraca do swoich słuchaczy, zaskakuje, zaś wyśpiewywane emocje są odczuwane w bardzo osobisty sposób.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl