Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bisz, B.O.K - koncert

Bisz, B.O.K - koncert
 
B.O.K ma swoją wizytówkę - jest to poruszanie się sprawnie po gatunkowym spektrum. Od bitowej muzyki aż po ciężkie brzmienia gitarowe, od klasyki motywów skrzypcowych do improwizacji jazzowych.
gdzie?Targ Węglowy
Targ Węglowy, 80-026 Gdańsk
kiedy?5 sierpnia 2017 od 21:00
za ile?bezpłatnie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Jarka Bisza, Jaruszewskiego, który to jest poetą, tekściarzem, nawijaczem, producentem muzyczny, a także autorem albumu, o którym było głośno, pod tytułem: "Wilk chodnikowy". Już w początkach swojej kariery, artysta był doceniany za teksty dojrzałe i przemyślane, za dobór tematyki, za zabawy słowem, jak również za łączenie przeróżnych gatunków muzycznych ze sobą.

Nowy album Bisza, noszący tytuł: "Wilczy Humor" powstawał w duecie z Radkiem Łukasiewiczem (lider formacji Pustki). To swego rodzaju podróż między gatunkowa, a w swojej treści przepełniona wilczym humorem, natomiast pod względem płaszczyzny muzycznej wkraczająca odważnie w alternatywę. Została nominowana w roku 2017 do Fryderyków (kategoria hip-hopowy album roku).

Odsłona koncertowa tego albumu jest ogromną dawką energii, którą wykonuje liczący siedem osób live band B.O.K. ma on za sobą bardzo dobre przyjęcie na najważniejszych Festiwalach, jak miedzy innymi:

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

* Festiwal Slot Art
* Hip-Hop Kemp
* Off Festiwal

oraz na setkach koncertów, które odbywały się w całym kraju. B.O.K ma swoją wizytówkę - jest to poruszanie się sprawnie po gatunkowym spektrum. Od bitowej muzyki aż po ciężkie brzmienia gitarowe, od klasyki motywów skrzypcowych do improwizacji jazzowych.

Koncert odbędzie się już 5 sierpnia 2017 roku, w gdańskim Targu Węglowym, od godziny 21:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl