Biesiada Literacka z Robertem Janowskim

Biesiada Literacka z Robertem Janowskim
Podczas spotkania opowie o swej karierze oraz życiu codziennym. Wspomni o cieniach i blaskach show-biznesu, jaką przyszło mu zapłacić za popularność.
Gdzie?
Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot
Kiedy?
7 kwietnia 2018 od 13:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Sopocka Biblioteka

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Sopoteki na Literacką Biesiadę z Robertem Janowskim. Impreza odbędzie się 7 kwietnia, punktualnie o 13:00.

Artysta Robert Janowski to wokalista oraz niezastąpiony odtwórca roli Jana w pierwszej obsadzie kultowego musicalu "Metro". To także autor poezji, opowiadań. Od dłuższego czas kojarzy się Polakom z telewizyjnym programem "Jaka to melodia".

7 kwietnia, Robert Janowski pojawi się w Sopotece przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14. Celem spotkania jest promocja książki "Robert Janowski – jakiego nie znacie." Wspomniana publikacja udowadnia, że w życiu możliwy jest każdy scenariusz. Robert Janowski po raz pierwszy zdecydował się na tak otwartą i szczerą prezentację swej osoby.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Podczas spotkania opowie o swej karierze oraz życiu codziennym. Wspomni o cieniach i blaskach show-biznesu, jaką przyszło mu zapłacić za popularność. Fortuna kołem się toczy, jak wiadomo. On miał zostać następcą Zimmermanna. Już widział oczyma wyobraźni, jak odbiera nagrodę w konkursie chopinowskim. Porzucił jednak instrument dla sportu, piłki nożnej. Snuł marzenia o szkole teatralnej, a ostatecznie wybrał weterynarię. Marzyło mu się leczenie zwierząt muzyką. Jednak scena ciągnęła go niczym magnes. Nie potrafił żyć bez teatru i sztuki. Pochwalić się może epizodem z graniem w Oddziale Zamkniętym. Wiele zmieniło się, gdy na jego drodze pojawił się Jonasz Kofta.

Dzięki niemu trafił na teatralne deski i zagrał w rock-operze, w pierwszym takim projekcie w Polsce. Kolejny etap, to musical Metro. Chociaż uciekł z eliminacji, ponieważ myślał, że nie ma szansy, to okazało się, że związał się z tym kultowym projektem na siedem lat. W musicalu grał główną rolę i wspólnie z zespołem podbijał nawet Broadway. Jednak, co tu kryć... Dla widzów jedynki to przede wszystkim uwielbiany prowadzący popularny program telewizyjny: „Jaka to melodia?”

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl