Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bieg do Kotła Łomniczki

Bieg do Kotła Łomniczki
 
Trasa zawodów biegnie przez teren Parku Narodowego Karkonoskiego, natomiast meta ma miejsce przy ciekawym schronisku PTTK, zwanym "Nad Łomniczką".
gdzie?Ulica Olimpijska
58-540 Karpacz
kiedy?7 października 2017 od 11:00 do 13:00
organizatorMiasto Karpacz

Zapraszamy Państwa serdecznie na Bieg, który prowadzi do Kotła Łomniczki, natomiast szlak nosi imię M. Orłowicza. Bieg odbędzie się już 7-go października tego roku, w sobotę. Startujemy o godzinie 11:00, zaś biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10:00 do 11:00. Przy ulicy Olimpijskiej, wejście na czerwony szlak imienia M. Orłowicza.

Nasz Bieg odbywa się w granicach akcji ogólnopolskiej, pod nazwą Polska Biega. Jest to impreza, która ma charakter sportowo-rekreacyjny. Trasa zawodów biegnie przez teren Parku Narodowego Karkonoskiego, natomiast meta ma miejsce przy ciekawym schronisku PTTK, zwanym "Nad Łomniczką". Trasa trzy kilometrowa, którą pokonać można biegnąc, idąc z kijkami nordic walking, maszerując, czy też spacerując. Tutaj nie ma żadnych wiekowych ograniczeń.

Celem tej imprezy jest większa popularyzacja biegania, które jest najprostszą formą ruchu, aktywizacją mieszkańców, integracją środowiska biegaczy, a także promocją Karpacza - biegowego serca Karkonoszy.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Karpacz. Impreza będzie trwała od godziny 11:00 do 13:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl