Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Rowerem na Śnieżkę 2019

Rowerem na Śnieżkę 2019
 
Imprezę organizuje Rotary Klub Karkonosze Karpacz razem z Urzędem Miasta Karpacza oraz Karkonoskim Parkiem Narodowym.
gdzie?Trasa: Hotel Relaks (start) - Szczyt Śnieżka (meta)
Karpacz
kiedy?31 sierpnia 2019
za ile?210 zł
organizatorRotary Club „KARPACZ KARKONOSZE"

Mawia się na nią: „Królowa Karkonoszy” (1602 metrów nad poziomem morza). Niezdobyta i piękna. „Rowerem na Śnieżkę” jest jednym z dwóch wyścigów w roku, dającym możliwość, by zmierzyć się z jej nieco zmienną aurą oraz przewyższeniem. Start znajduje się w urokliwym Karpaczu, zaś później już tylko spotkanie sam na sam - "Królowa" i my.

Pokonaj więc siebie i pomóż przy tym innym. Już 31-go sierpnia - wysokość Restauracji „Bachus” (600 metrów nad poziomem morza), w Karpaczu wystartujemy Rowerem na Śnieżkę

Imprezę organizuje Rotary Klub Karkonosze Karpacz razem z Urzędem Miasta Karpacza oraz Karkonoskim Parkiem Narodowym. Charakter imprezy jest charytatywny. Cały dochód zostanie przekazany na: naukowe stypendia dla szczególnie uzdolnionych dzieci z gminnych szkół, których materialna sytuacja nie pozwala, by dalej ich kształcić. Bazą imprezy jest miejscowość Karpacz, dokładniej hotel Relaks, przy ulicy Obrońców Pokoju 4.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Dość ciężka oraz wymagająca trasa o długości 14 kilometrów, a z nią zmierzy się aż trzystu pięćdziesięciu śmiałków, którzy przed wejściem na Śnieżkę pokonają sławny podjazd na Orlinek. Nasi uczestnicy otrzymają od nas medal pamiątkowy oraz jakże niepowtarzalny, zaprojektowany specjalnie na tę okazję t-shirt.

Natomiast triumfatorzy z kategorii Open, tak pośród kobiet, jak również mężczyzn zdobędą nagrody. Zwycięzcy zaś w poszczególnych kategoriach wiekowych wyróżnieni zostaną pucharami. Uczestnicy wezmą także udział w losowaniu rzeczowych nagród.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl