Bibobit "Podróżnik" Tour - koncert
Grupa, która posiada swój własny, styl oraz język eklektyczny. Słychać w ich muzyce echo Roberta Glaspera, Jazzamatazz i The Roots.
Gdzie?
Bunkier Club
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk
Kiedy?
15 lutego 2018 od 20:00
Za ile?
35 zł

Po odbytym, niezwykle energetycznym występie, który został zagrany w Gdańsku, wiosną roku 2017, przed Michałem Urbaniakiem obiecali, iż powrócą w swoim pełnym wymiarze. Zatem już 15-go lutego przejmą całą scenę znajdującą się w Bunkrze, żeby zaprezentować Wam premierowy materiał ze swojej debiutanckiej LP, pod tytułem: "Podróżnik".

W niedługim czasie po pojawieniu się ich debiutanckiej Ep-ki, noszącej tytuł: "EP1", dali koncert na Festiwalu Orange Warsaw, Kaliningrad City Jazz oraz Enea Spring Break. Pokazali tam, iż za sprawą ich energii koncertowej w sposób niezwykły zabierają publiczność do swego muzycznego świata. Jak do tej pory zespół wystąpił na wspólnej scenie, na przykład przed: Richardem Bona, Hipnotic Brass Ensamble, Keyonem Harroldem, Michałem Urbaniakiem, czy też Dirty Loops. Za każdym razem dochodzili im kolejni słuchacze, którzy często przychodzili z zapytaniem: Co oni grają?

Grupa, która posiada swój własny, styl oraz język eklektyczny. Słychać w ich muzyce echo Roberta Glaspera, Jazzamatazz i The Roots. Singlowy debiut zespołu, pod tytułem: "Plotka", w którym udział wzięła Urszula Dudziak, utwór drugi, pt.: "Czasami" został bardzo szybko zauważony dzięki dziennikarzom Trójki Radiowej i znalazł swoje miejsce na liście przebojów Polskiego Radia i jego Programu Trzeciego.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Z początkiem lutego pokaże się również ich singiel, który ma promować pierwszą długogrająca płytę zespołu Bibobit. Razem z wydaniem krążka formacja zaczyna serię koncertów, pod nazwą: "Podróżnik Tour", w trakcie której można będzie kupić długo wyczekiwaną oraz limitowaną serię płyty w jej przedsprzedaży. Natomiast premierę LP, pt.: "Podróżnik" zaplanowano na rok 2018, na marzec. Ten album to dwanaście bezkompromisowych, a także emocjonalnych piosenek, które stanowić będą wyprawę poprzez doświadczenia, które zbudowały Bibobit.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 15-go lutego 2018 roku, do gdańskiego Bunkier Clubu, znajdującego się przy ulicy Olejarnej 3. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl