Białas & Lanek Tour de Polon
Białas & Lanek pochwalić się mogą niespożytymi pokładami energii i kreatywności.
Gdzie?
Klub Muzyczny "Scena"
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot
Kiedy?
24 marca 2018 od 21:00
Za ile?
35 zł

Mamy zaszczyt zaprosić do Klubu Muzycznego Scena, gdzie 24 marca, punktualnie o 21:00 rozpocznie się koncert Białas & Lanek Tour de Polon. Uwaga, udział w wydarzeniu na własna odpowiedzialność - istnieje ryzyko napromieniowania radioaktywnego!! Po wydaniu solowego, dziś już platynowego, krążka H8M4, Białas postanowił znowu zaskoczyć. Dzięki współpracy z muzycznym wizjonerem, zadeklarowanym miłośnikiem rapu o renesansowym obliczu - Lankiem udało się stworzyć pierwiastek twórczej chemii, POLON.

Aktualnie, Białas z Lankiem prowadzą wieloetapowy koncertowy wyścig, cyklicznie prezentowany podczas weekendów na terenie niemal całego kraju. Tour de Polon - niezwykle prestiżowe wydarzenie muzyczne. Za dekami pojawi się legendarny DJ Johny. Koncertowa trasa artystów, Tour de Polon stanowi okazję do tego, by zobaczyć, ocenić, poznać brzmienie materiału z przepełnionego bangerami nowego albumu. Oczywiście duet Białas & Lanek postanowili zostawić peleton daleko w tyle. W planach pojawia się chęć dotarcia do najdalszych i najodleglejszych zakątków Polski w rekordowym czasie. Chyba warto zainteresować się tym wydarzeniem?! Z pewnością nie chcecie tego przegapić!

Białas & Lanek pochwalić się mogą niespożytymi pokładami energii i kreatywności. Duet działa błyskawicznie, czasami wystarczy zwyczajny, niepozorny impuls, by wyzwolić proces chemiczny, w wyniku którego w trakcie kilkudziesięciu minut powstać może hit. Muzycy spędzili ze sobą kilka miesięcy w studiu. Owocem tej współpracy stał się ogrom materiału. Trudno było zdecydować się na wybór tracklisty. Białasa i Lanka łączy najwyższa gotowość artystyczna i udowodnili to podczas prac nad płytą i stale udowadniają podczas koncertów. Nic dodać, nic ująć.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Album POLON to starania by do brzmień europejskiego hip-hopu na stałe wprowadzić polskie akcenty. To starania, by okiełznać możliwości, które wydają się być pozbawione ograniczeń. Wszystko po to, by pogodzić różnorodność ze spójnością, a brawurę z real talkiem, czyli odwieczne próby godzenia osiedlówki z wrażliwością i nostalgią. To jeden z najmocniejszych krążków w polskim rapie! Siła oddziaływania Polonu jest nie do przecenienia! Przekonajcie się sami!

Na płycie gościnnie pojawili się: Paluch, Bedoes, Sitek, wokalistka ZUI oraz Quebonafide. Uwaga POLON nadchodzi!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl