Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bezpłatne warsztaty „śmiechowania”

Bezpłatne warsztaty „śmiechowania”
 
Istnieją wyniki badań, które pokazują, że śmiech potrafi skutecznie zredukować stres, pomagać w pozbyciu się negatywnych, nagromadzonych emocji oraz przywraca psychiczną równowagę.
gdzie?Park przy Bażantarni
Przy Bażantarni, 02-793 Warszawa
kiedy?2 sierpnia 2017 od 11:00 do 12:00
za ile?bezpłatnie
organizatorUrząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy

Urząd Ursynowa miasta stołecznego Warszawy oraz "Kluboteka Człowieka Dojrzałego" zapraszają Państwa bardzo serdecznie na warsztaty otwarte "śmiechowania". Te zajęcia są skierowane do wszystkich mieszkańców Dzielnicy Ursynów, którzy są chętni do wzięcia w nich udziału. Nie liczy się tutaj wiek oraz poziom fizycznej sprawności.

Z pomocą zajęć "śmiechowania" na wolnej przestrzeni pragniemy pokazać Państwu, iż oddechowe ćwiczenia, w połączeniu ze świetną, wspólną zabawą, mogą wywołać salwy śmiechu, są także bardzo skutecznym lekarstwem na długie, udane życie. Istnieją wyniki badań, które pokazują, że śmiech potrafi skutecznie zredukować stres, pomagać w pozbyciu się negatywnych, nagromadzonych emocji oraz przywraca psychiczną równowagę. Ludzie, którzy potrafią dużo się śmiać, mają również więcej energii, a także pewności siebie.

Praca przepony jeśli jest intensywna potrafi poprawić fizyczną kondycję oraz zwiększyć objętość płuc. Ponad to cały organizm ludzki jest dobrze dotleniony. Właśnie stąd, stosowane są metody, które wywołują śmiech, ponieważ wzmacnia to nasz organizm, dzięki temu mamy więcej energii, nasza koncentracja się poprawia, a co za tym idzie poprawia jakość życia oraz wydłuża je skutecznie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Miejsce, które wybraliśmy znajduje się w Parku zaraz przy Bażantarni, okolica wodopoju, na rogu alei KEN oraz alei Kasztanowej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl