Bestia - projekcja filmu z Polą Negri (1917)

Bestia - projekcja filmu z Polą Negri (1917)
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go października 2018 roku, do warszawskiego Wolskiego Centrum Kultury "Działdowska"
Gdzie?
Wolskie Centrum Kultury "Działdowska"
Działdowska 6, 01-184 Warszawa
Kiedy?
5 października 2018 od 18:30
Za ile?
10 zł
Organizator
Wolskie Centrum Kultury

Na bardzo uroczyste rozpoczęcie filmowego sezonu zaproponujemy Państwu film, noszący tytuł: „Bestia”. Obraz filmowy z roku 1917, którego reżyserem jest Aleksander Hertz. Niemy melodramat, zaś w roli głównej zobaczycie Państwo słynną Polę Negri. Ponad to jest to jeden zachowany film polski właśnie z Polą Negri, który nakręcono dla wytwórni warszawskiej, o nazwie: „Sfinks”. Obraz filmowy z muzyką graną na żywo. Specjalnie dla Was zagra trio Mączyński/Baliński/Szabłowski. Film odrestaurowano pod czujnym okiem Filmoteki Narodowej w roku 2017 dzięki studiu Di Factory oraz ReKino Studios. Ten projekt jest współfinansowany dzięki Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go października 2018 roku, do warszawskiego Wolskiego Centrum Kultury "Działdowska", znajdującym się przy ulicy Działdowskiej 6. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 8:30, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl