Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Beltaine w Tawernie Korsarz - koncert

Beltaine w Tawernie Korsarz - koncert
 
Od samego początku wielką siłą zespołu były niezwykle żywiołowe koncerty, przyjmowane bardzo entuzjastycznie przez publikę na każdej niemalże szerokości geograficznej.
gdzie?Korsarz Tawerna Żeglarska
Gostyńska 45, 01-165 Warszawa
kiedy?22 marca 2019 od 21:00
za ile?15 zł

Beltaine jest jedną z bardziej oryginalnych formacji na polskiej scenie, w stylu world music. Bardzo charakterystyczne brzmienie tej grupy wynika głównie ze zderzenia przeróżnych osobowości o odmiennych muzycznych doświadczeniach, jakie posiadają członkowie zespołu. Przede wszystkim inspirują się szeroko pojętą muzyką tradycyjną, jak world/celtic. Zespół muzycznie zmierza przed siebie, tak po prostu.

Formacja powstała w roku 2002 w mieście Katowice, teraz Beltaine jest tworzona przez siedmiu muzyków. Wydali do tej pory cztery płyty studyjne i album live, który jest muzycznym zapisem koncertowej trasy z udziałem gościnnym harfisty Jochena Vogela. Trzy pierwsze płyty studyjne uznane zostały za wydawnictwa roku folkowe w plebiscycie, pod nazwą: „Wirtualne Gęśle”, który jest współorganizowany z Polskim Radiem.

Od samego początku wielką siłą zespołu były niezwykle żywiołowe koncerty, przyjmowane bardzo entuzjastycznie przez publikę na każdej niemalże szerokości geograficznej. Koncertowali również w Malezji, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, czy Kanadzie. Zapraszani są regularnie na prestiżowe festiwale, odbywające się na terenie całej Europy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go marca 2019 roku, do warszawskiego Korsarza Tawerny Żeglarskiej, znajdującej się przy ulicy Gostyńskiej 45. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl