Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bednarek / trasa albumu "Talizman" - koncert

Bednarek / trasa albumu "Talizman" - koncert
 
Część materiału z tego albumu zarejestrowana została ma Jamajce.
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?10 lutego 2018 od 19:00
za ile?59 zł

Kamil Bednarek razem z zespołem bardzo serdecznie zaprasza Państwa na premierową koncertową trasę, która promuje płytę, pod tytułem: "Talizman".

Wokalista swe pierwsze muzyczne kroki stawiał w grupie StarGuardMuffin. Już od początku formacja dawała wiele koncertów, brali także udział w licznych festiwalach, na których zdobywali nagrody. W roku 2012 działalność zespołu StarGuardMuffin zawieszono, zaś sam Kamil Bednarek razem z Maćkiem Pilarzem - perkusistą, Radkiem Szyszkowskim - klawiszowcem, a także z dwoma nowymi członkami formacji rozpoczęli pracę nad nowym albumem grupy Bednarek. Płyta, pt.: "Jestem" pojawiła się w sklepach, w miesiącu listopad. Na niej pojawiły się piosenki, jak między innymi: „Jestem sobą...” oraz „Think About Tomorrow”, „Cisza”, a także wersja własna znanego przeboju Grechuty, pt.: „Dni, których nie znamy”. Druga płyta studyjna ukazała się w roku 2015, nosi tytuł: „Oddycham”. Część materiału z tego albumu zarejestrowana została ma Jamajce.

W roku 2017, dokładniej w styczniu ukazał się singiel Bednarka, pt.: "Talizman" został nagrany z udziałem Gościa specjalnego - Matheo. Bednarek zdobył aż 4 nominacje do nagrody Eska Music Award, wygrał ostatecznie statuetkę, kategoria Artysta Roku. Wydał też piosenkę „Poczuj luz”, która została drugim singlem obwieszczającym nową płytę Bednarka. Jej premiera zapowiedziana została na rok 2017, jesień. I to właśnie piosenki z nowej płyty usłyszą Państwo w trakcie nadchodzącej dużymi krokami trasy koncertowej.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy zatem już 10-go lutego 2018 roku, do krakowskiego Studenckiego Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat". Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl