Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bartosz Dworak Quartet - koncert

Bartosz Dworak Quartet - koncert
 
Album zawiera w pełni autorskie fragmenty aranżowane na fortepian, skrzypce, perkusję oraz kontrabas.
gdzie?Klub Strefa
Św. Tomasza 31, 31-051 Kraków
kiedy?15 czerwca 2017 od 20:00

Niezwykły collage osobowości sprawia, że formacja Bartosz Dworak Quartet jest grupą prawdziwie wyjątkową. Każdy koncert zespołu to wydarzenie muzyczne o unikatowym charakterze. Tkanina muzyczna, którą wspólnie tkają na scenie to przestrzenna oraz wielobarwna struktura, która wyrasta z maintreamowego jazzu i transformuje się w osobliwy jazzowy modern przeplatany nutami polskiego folkloru.

Muzycy z Bartosz Dworak Quartet są laureatami najistotniejszych, prestiżowych nagród na scenie jazzowej w Polsce. W dorobku mają liczne wyróżnienia:
rok 2013 - Festiwal Jazz Juniors - Grand Prix37.
rok 2014 - Konkurs LOTOS Jazz Festiwal szesnastej Bielskiej Zadymki Jazzowej - Grand Prix.
rok 2014 - XXXX “Klucz do kariery”.

Są także stypendystami z ramienia Ministra Nauki i Ministra Kultury. Bartosz Dworak Quartet wydali pierwszy studyjny album zatytułowany POLISHED pod egidą Hevhetii, renomowanej polskiej wytwórni. Płyta zyskała spore uznanie krytyków, a także sympatię słuchaczy. Album zawiera w pełni autorskie fragmenty aranżowane na fortepian, skrzypce, perkusję oraz kontrabas. Przeplatane są brzmieniami klasyki jazzowej oraz subtelnymi i lirycznymi elementami polskich ludowych melodii. Muzycy tworzący formację Bartosz Dworak Quartet są absolwentami Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej imienia Karola Szymanowskiego. Katowicką uczelnię ukończyli z wyróżnieniem.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do Klubu Strefa w Krakowie, który znajduje się przy ulicy świętego Tomasza 31. Tam, 15 sierpnia specjalnie dla Państwa koncertować będzie Bartosz Dworak Quartet.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl